Monika Richardson już nie płacze po Zamachowskim

i

Autor: papara07 Monika Richardson już nie płacze po Zamachowskim

Monika Richardson przyłapana w nocy z nowym partnerem. Co oni robią? [ZDJĘCIA]

2021-09-18 5:50

Monika Richardson (49 l.) wyznała, że długo będzie leczyć się z nieudanego związku ze Zbigniewem Zamachowskim (60 l.). Na szczęście ukojenie i szczęście znalazła w ramionach przystojnego biznesmena. Para jest nierozłączna. Monika zabiera ukochanego nawet do pracy. Mamy zdjęcia z nocnej imprezy celebrytów.

Choć jeszcze się nie rozwiedli, Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski żyją na dwa domy. Oboje znaleźli też nowych partnerów. Potwierdziły się bowiem plotki, że Zbyszek znalazł szczęście u boku aktorki Gabrieli Muskały (52 l.). Przed kilkoma dniami wspólnie bawili się na przyjęciu po premierze w teatrze, a potem spędzili noc w mieszkaniu gwiazdora. Choć Monika ma sporo żalu do swojego eks, nie może patrzeć na negatywne internetowe komentarze pod jego adresem.

NIE PRZEGAP: Gorąca noc Zamachowskiego. Po rozstaniu szuka pocieszenia u znanej aktorki

„Jego nieszczęsny romans z koleżanką aktorką nie jest przez Was najlepiej odbierany. Trudno, jak sobie pościelił, tak się wyśpi. To jednak nie zmienia faktu, że należy do niego 10 lat mojego życia, a przez 6 lat nosiłam jego nazwisko. Dlatego proszę, nie nazywajcie go ziemniakiem, kurduplem, konusem, czy jak wam się zdarzało, spoconym wieprzem” – zaapelowała do internautów na Instagramie, zapewniając, że przepracowała już jego wyprowadzkę z ich mieszkania. 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Monika Richardson komentuje romans męża. Jej słowa powalają! "Nie nazywajcie go kurduplem"

W dodatku znalazła już szczęście u boku biznesmena Konrada Wojterkowskiego (48 l.). Gdy w poniedziałek Monika Richardson musiała stawić się w Sopocie, gdzie prowadziła debaty podczas kongresu finansowego, ukochany pojechał nad morze razem z nią. Po skończonej pracy przyszła pora na chwilę wytchnienia i drinka. Richardson brylowała w towarzystwie biznesmenów, obdarowywała ich uśmiechami i bawiła rozmową. A Konrad cały czas czuwał przy ukochanej. Taki partner to skarb.

Zobaczcie nasze zdjęcia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE