Mr Sebii

i

Autor: Facebook

Muzyk nazwał syna na cześć zespołu disco polo. "Jedyne takie imię w Polsce"

2019-06-10 8:34

W show biznesie nie brakuje rodziców, którzy nadają swoim dzieciom oryginalne imiona. Często motywują swoją decyzję względami praktycznymi, chcąc, by ich pociecha dorastała za granicą. Muzyk popularnego polskiego zespołu disco polo posunął się w tej kwestii jednak o krok dalej...

Sebastian Zys jest wokalistą popularnego zespołu Mr Sebii (Мр Себі) znanego między innymi z hitów takich jak "Ona jest cudowna i wspaniała", "Kolanko" oraz "Niezła z ciebie sztuka". Mężczyzna niedawno został tatą, a szczęśliwą wiadomością pochwalił się na Facebooku. Fani nie szczędzili gratulacji i zastanawiali się, jakie imię otrzyma synek wokalisty.

Sebastian zdecydował się na oryginalny wybór i nadał chłopcu imię po… własnym zespole. Okazuje się, że to jedyne takie imię w Polsce. Noworodek nazywa się bowiem Seweryn Sebi Zys.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi w akt urodzenia oficjalnie zostało wpisane imię Sebi jako drugie imię. Fenomenem jest to, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, który nosi imię Sebi. Dzidziuś ma dokładnie na imię Seweryn Sebi Zys. Mam nadzieję, że wam się podoba – napisał na Facebooku dumny Mr Sebii.

Dobry wybór?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany