Nagłe zmiany w ramówce TVP! "Jaka to melodia" zniknie z anteny

2022-03-25 19:00
Nagłe zmiany w ramówce TVP! Jaka to melodia zniknie z anteny
Autor: AKPA/Gałązka

Szykują się spore zmiany dla widzów popularnego programu TVP "Jaka to melodia". Okazuje się bowiem, że show prowadzone przez Rafała Brzozowskiego (41 l.) zniknie z anteny. Co zostanie wyemitowane zamiast niego?

"Jaka to melodia" to jeden z najpopularniejszych polskich teleturniejów. Program emitowany jest na antenie TVP1. W latach 1997-2018 prowadzącym show był Robert Janowski (61 l.), następnie rolę gospodarza objął Norbi (50 l.), obecnie zaś pełni ją Rafał Brzozowski. 

Cieszący się niesłabnącą popularnością muzyczny teleturniej obecnie emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 17:15, w soboty o godz. 17:30 oraz w niedziele o 18:30. 

Zobacz również: Gwiazda "Na Wspólnej" w "Ninja Warrior Polska": "Będę humorystycznym dodatkiem do całego show"

Szykują się jednak znaczące zmiany - 26 marca "Jaka to melodia" nie pojawi się na antenie. Zamiast tego TVP1 wyemituje specjalne wydanie TVP Info, w którym przedstawione zostaną szczegóły dotyczące wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena, w Polsce. Program nie doczeka się emisji także w niedzielę, 27 marca - zamiast niego stacja pokaże materiał na żywo z koncertu "#Save Ukraine".

Możemy jednak uspokoić widzów muzycznego show Telewizji Polskiej - są to jedynie tymczasowe zmiany. Kolejny odcinek programu prowadzonego przez Rafała Brzozowskiego ukaże się w TVP już w poniedziałek, 28 marca. 

Zobacz zdjęcia ze specjalnego odcinka programu "Jaka to melodia":

Sonda
Czy tęsknisz za Janowskim w programie "Jaka to melodia"?
Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę w "Jaka to melodia"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE