Widzowie finału w "Jaka to melodia" osłupieli! Brzozowski aż nie wytrzymał: "Jestem ZDEGUSTOWANY"!

2022-01-31 22:52
Widzowie finału w Jaka to melodia osłupieli! Brzozowski aż nie wytrzymał: Jestem ZDEGUSTOWANY!
Autor: VOD TVP Widzowie finału w "Jaka to melodia" osłupieli! Brzozowski aż nie wytrzymał: "Jestem ZDEGUSTOWANY"!

Za nami kolejny, styczniowy finał programu "Jaka to melodia". Ten odcinek wywołał niemałe poruszenie, a wszystko to za sprawą komentarzy prowadzącego. Rafał Brzozowski nie potrafił ukryć rozczarowania grą jednego z uczestników i aż nie wytrzymał, gdy usłyszał jego odpowiedź. "Jestem zdegustowany" - powiedział prezenter. Co tam się działo i jak oceniacie tę sytuację? Dajcie nam znać w komentarzach.

TVP zadbało o to, żeby pierwszy w tym roku, finałowy odcinek programu "Jaka to melodia" odbył się z prawdziwą pompą. Na scenie pojawił się ulubieniec widzów, Zenek Martyniuk, który wykonał swoje największe przeboje. 

Widzowie musieli być jednak zaskoczeni dość luźną wymianą zdań pomiędzy prowadzącym, a uczestnikami. Rafał Brzozowski na antenie skomentował stylizację jednego z finalistów - pana Romana.

NIE PRZEGAP: Dopiero teraz zrozumiał, jak wielki popełnił błąd! Sensacyjne doniesienia o Marku Kondracie, chodzi o ojcostwo!

- Roman, jaką piękną muszkę masz. Normalnie aż ci pozazdrościłem. Zielona? Popatrz, nie wpadłbym na to - zaczepił go wesoło Rafał Brzozowski.

W finale zdecydowanie największą wiedzą wyróżniał się pan Piotr, któremu udało mu się dojść aż do ostatniej rundy. Gracz pomylił tytuł jednej z piosenek, jednak tuż po chwili poprawił się i podał poprawną odpowiedź. 

- Jestem zdegustowany. Nie wiem, co mam powiedzieć. Jestem trochę niepocieszony - wypalił Rafał Brzozowski, co mogło wprowadzić wielu widzów w osłupienie. Po chwili prezenter wyjaśnił, że uważa pana Piotra za jednego z lepszych zawodników i bardzo żałuje, że nie udało mu się wyjść ze studia z główną nagrodą.

NIE PRZEGAP: Wiemy, jak teraz wygląda życie serialowego Janusza Tracza. Śmiertelna choroba żony boleśnie doświadczyła jego rodzinę

Sonda
Czy tęsknisz za Janowskim w programie "Jaka to melodia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE