Daria Marcinkowska

i

Autor: AKPA Daria Marcinkowska

Nagły wybuch namiętności na Polsat SuperHit Festiwal. Tancerz pocałował znaną wokalistę

2022-05-22 9:51

Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwalu na scenie zaprezentowała się wokalistka Daria. Artystka w ostatnim czasie zdobyła wielką popularność, między innymi dzięki piosence "Paranoia". Podczas wykonywania utworu "Love Blind" doszło do niecodziennej sytuacji, jeden z tancerzy wokalistki postanowił ją... pocałować. Nie wiadomo, czy było to zaplanowane, czy nie. Daria wyglądała na zaskoczoną całą sytuacją.

Od piątku, 20 maja na sopockiej scenie trwa Polsat SuperHit Festiwal. Przez trzy dni największe gwiazdy polskiej muzyki będą zabawiały publiczność. Drugiego dnia między innymi Doda świętowała swój jubileusz i wykonała wraz z Justyną Steczkowską piosenkę "Znak pokoju". Podczas innych sobotnich występów doszło do niecodziennej sytuacji. W czasie, gdy na scenie występowała Daria i wykonywała przebój "Love Blind" towarzyszyło pięciu tancerzy w rozpiętych koszulach z kowbojskimi kapeluszami. Pod koniec występu jeden z jej nich postanowił sprawić, że występ wokalistki nie zostanie zapomniany i złożył na jej ustach gorący pocałunek. Po zaskoczonej minie artystki można przypuszczać, że się tego nie spodziewała. Serwis plotek.pl próbował się w tej sprawie skontaktować z zainteresowaną jednak nie otrzymali oni odpowiedzi. 

Zobacz także: Występ Dody i Steczkowskiej na Polsat SuperHit Festiwalu. Jak wypadły?

Daria to młoda artystka, której piosenki szturmem podbiły serca Polaków. Jej hitowy utwór "Paranoia" brał udział w polskim plebiscycie na konkurs Eurowizji. Wokalista zajęła w nim drugie miejsce, przegrywając jedynie z Krystianem Ochmanem. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE