Nagrali półnagą Grażynę Szapołowską w Dubaju! To wideo jest sensacją

2021-10-27 16:00
Grażyna Szapołowska
Autor: AKPA Grażyna Szapołowska

Od czasu, gdy zrzuciła z siebie ubrania w kultowej scenie w serialu „07 zgłoś się”, cała Polska wzdłuż i wszerz wie, że Grażyna Szapołowska (68 l.) ma ciało bogini. Teraz przekonał się o tym także Dubaj. Bo choć minęło wiele lat, aktorka nadal zachwyca urodą i godną pozazdroszczenia figurą. Wszystko widać na filmiku nagranym na plaży w Dubaju.

Grażyna Szapołowska wyleciała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na tamtejszy tydzień mody. Zaprezentowała się w roli modelki, występując w pokazie polskiej projektantki Doroty Goldpoint, a później miała okazję skorzystać uroków Dubaju, gdzie temperatura sięga teraz nawet 35 stopni Celsjusza.

NIE PRZEGAP: Pokłóciły się o prostytucję! Doda w ostrych słowach odpowiedziała na krytykę Kasi Warnke

"Szapcia" wskoczyła więc w kostium kąpielowy i popędziła na plażę, a wspaniałe widoki podziwiała z tamtejszej huśtawki. Grażyna Szapołowska poprosiła kogoś, by nagrał ją na huśtawce, a filmik trafił na jej Instagram i wzbudził prawdziwą sensację. W jeden obejrzało go kilkanaście tysięcy razy. Pod wideo pojawiły się dziesiątki komentarzy. Wszystkie pozytywne.

„Zazdroszczę figury, urody i wdzięku. Jest pani cudowną kobietą z wielką klasą” - pieją z zachwytu internauci.

I mają rację. Zobaczcie sami, jak prezentuje się Grażyna Szapołowska w Dubaju:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE