Nagrody XXV jubileuszowej edycji ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA. Które gwiazdy otrzymały prestiżową statuetkę?

i

Autor: Materiały prasowe

Brawo!

Nagrody XXV jubileuszowej edycji ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców rozdane. Galę uświetniło wiele gwiazd

2022-10-20 0:46

Już po raz 25. Fundacja WIP WARTO IM POMÓC nagrodziła najlepsze podmioty gospodarcze w ramach Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Uhonorowano osoby i firmy, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. 45 statuetek zostało wręczonych podczas Wielkiej Gali, która miała miejsce w Warszawie, w Hotelu Airport Okęcie. W uroczystym wydarzeniu wzięli udział laureaci i ich goście, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów.

Katarzyna Paskuda: Ania Przybylska była twarzą mojego salonu. Grałyśmy razem, zwierzałyśmy się sobie!

Podczas XXV edycji plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, którą brawurowo poprowadzili Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś,  przyznano łącznie 45 statuetek, w tym nagrody WIKTORIA i SUPER WIKTORIA, oraz AMBASADOR MARKI WIKTORIA. W tym roku po raz kolejny wręczono 7 nagrody EUROPEJSKA NAGRODA WIKTORIA, statuetki otrzymały firmy, które wprowadzają swoje produkty i usługi na rynki europejskie. Po raz piętnasty została wręczona nagroda im. Stanisława Wokulskiego, otrzymał ją Piotr Henicz Współwłaściciel, Wiceprezes Itaka Holdings, ekspert i autorytet polskiej branży turystycznej, Wiceprezes Polskiej Izby Turystyki. Twórca największej w Polsce sieci sprzedaży produktu turystycznego i autor strategii marketingowej największego polskiego touroperatora. Inicjator wprowadzenia standardów obsługi klienta i kontroli jakości w biurach podróży. Poznaniak, hotelarz i ekonomista z wykształcenia. ,,Dzisiaj miałem piękny sen, naprawdę piękny sen. Wolności moja śniłem że wziąłem z Tobą ślub. Słońce nas błogosławiło i Księżyc też tam był Wszystkie gwiazdy nieba. Wszystkie gwiazdy pod „O Victorio moja Victorio Dlaczego mam Cię tylko w snach. Wolności moja Ty Victorio opanuj w końcu cały świat. Och gdyby tak wszyscy ludzie, mogli przeżyć taki jeden dzień , gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi i powie „Idźcie tańczyć to nie sen" O Victorio moja Victorio Tak śpiewał nieżyjący już Ryszard Riedel wokalista zespołu DŻEM. Dzisiejsza Gala WIKTORII to nie sen. Dzisiaj mamy na Sali liderów wolności gospodarczej, laureatów Wiktorii” – tak rozpoczął swoje wystąpienie Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców, Prezes Fundacji WARTO IM POMÓC.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło znanych z pierwszych stron gazet osobistości:

SUPER WIKTORIA - FOTOGRAF ROKU 2022 W POLSCE - KATARZYNA PASKUDA

LITERACKA NAGRODA WIKTORIA - JOANNA RACEWICZ za książkę ,,TO NIE KRAJ, TO LUDZIE”

SUPER WIKTORIA ZA PROJEKT ,,PIOSENKI ŻOŁNIERSKIE HANKI ORDONÓWNY” - ANNA MARIA ADAMIAK

ODKRYCIE MUZYCZNE ROKU 2022 - JUSTYNA DOBROĆ

MODA ROKU 2022 - GRACE COLLECTION GRAŻYNA PATURALSKA 

Wydarzenie uświetnił niezwykły pokaz mody Grażyny Paturalskiej, podczas którego modelki wcieliły się również w role aktorek!

FUNDACJA WIP WARTO IM POMÓC

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA była już 25. rok z rzędu To znakomita okazja, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. – Już po raz dwudziesty piąty mam przyjemność wręczać nagrody firmom i osobom, które budują polską gospodarkę, przyczyniają się do jej wzrostu, budują wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Jak co roku Gala wręczenia nagród WIKTORII jest świętem polskiej przedsiębiorczości. Jestem niezmiernie dumny z polskich przedsiębiorców, z podejmowanych przez nich inicjatyw i rozwijania swoich firm na zasadach etycznej konkurencji. Przedsiębiorcy, których nagradzamy są filarami naszej rodzimej gospodarki, a nagroda WIKTORIA jest wyrazem naszego uznania. Otrzymanie nagrody WIKTORIA jest dla przedsiębiorstwa prestiżowym wyróżnieniem potwierdzającym etyczną twarz firmy, której naprawdę zależy na długofalowym budowaniu reputacji, rozwijaniu jakości, budowaniu zaufania i wiarygodności, inwestowaniu w kapitał ludzki – podkreślał podczas Gali Waldemar Piórek, Od ponad 25. lat Kapituła konkursu przyznaje nagrody WIKTORII - wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Organizatorem Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest Fundacja WIP WARTO IM POMÓC. Celem konkursu jest nagradzanie i promowanie przedsiębiorców wdrażających i rozwijających etyczną koncepcję biznesu. Etyka biznesu określa relacje panujące wewnątrz firmy oraz relacje łączące ją ze światem zewnętrznym - z partnerami handlowymi, dostawcami, klientami, środowiskiem branżowym, ze społecznością, na terenie której firma działa. Etyka biznesu buduje tożsamość i wiarygodność firmy – bezcenne cechy szanowane nie tylko przez otoczenie biznesowo-społeczne, ale i przez pracowników, którzy w takich firmach pracują chętniej i z większym zaangażowaniem. Wpływa na doskonalenie jakości oferowanych usług, produktów i ułatwia zarządzanie jakością w firmie. Realizowana w praktyce etyka biznesu to wartość, która buduje również przewagę konkurencyjną, przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa i osiągania sukcesów rynkowych. Oceny podmiotów gospodarczych walczących o godło promocyjne WIKTORIĘ dokonuje Kapituła Konkursu składająca się z osób o powszechnie znanym autorytecie. PATRONAT HONOROWY: WOJEWODOWIE I MARSZAŁKOWIE WOJEWÓDZTW z całej Polski.

Sonda
Podoba Ci się moda lat 90-tych?
Nasi Partnerzy polecają