Najbogatsze Polki mają miliardy na koncie! Jak wypadły Chodakowska, Radwańska i Kulczyk? Spore zaskoczenie!

2024-03-05 7:25

Jak co roku tygodnik "Wprost" prezentuje ranking najbogatszych Polek. Są wśród nich kobiety nie tylko związane z biznesem, ale również ze światem sportu czy show-biznesem! Zobaczcie, na którym miejscu znalazły się między innymi Agnieszka Radwańska, Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska!

Od ponad 10 lat roku tygodnik "Wprost" publikuje ranking najzamożniejszych Polek. Co ciekawe, pierwotnie wystarczyło mieć "zaledwie" 12 milionów zł, aby znaleźć się w zestawieniu. Aktualnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Od kwot, które są w tym zestawieniu może aż zakręcić się w głowie. Zobaczcie, kto jest na czele tego prestiżowego zestawienia, a także na których miejscach uplasowały się m.in. Anna Lewandowska, Agnieszka Radwańska czy Ewa Chodakowska.

Najbogatsze Polki 2023. Na czele niezmiennie Dominika Kulczyk, podium zamyka jej mama!

Na pierwszym miejscu bez zmian znajduje się Dominika Kulczyk, która może pochwalić się 8,6 miliarda złotych. Na drugim miejscu jest Barbara Komorowska – właścicielka marki Bakoma. Jej majątek szacuje się na 2 miliardy złotych. Podium zamyka Grażyna Kulczyk - 1,9 miliarda złotych.

Wśród najbogatszych Polek znalazły się również dwie super trenerki, które mogą pochwalić się prowadzeniem własnych biznesów. Anna Lewandowska zajmuje w rankingu 26. miejsce z majątkiem wycenianym na 336 milionów złotych. Na 34. miejscu znalazła się Ewa Chodakowska 220 milionów złotych. Listę zamyka była polska tenisistka - Agnieszka Radwańska, której majątek opiewa na 103 miliony złotych.

Zobacz poniższą galerię: Oto najbogatsze Polki

Sonda
Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany