Ale zdjęcia!

Namiętna noc Joanny Racewicz. Baluje i całuje się z młodszym facetem! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-08-10 5:20

Ależ to była upojna noc! Joanna Racewicz (49 l.) bawiła się w modnym warszawskim klubie, w którym czekał na nią przystojny, młodszy o 11 lat mężczyzna. Tańczyli, wpadali sobie w ramiona, a nawet wpili się w swoje usta. Okazuje się, że dziennikarka zna go od dawna. Zobaczcie na zdjęciach, jak namiętnie bawi się Joanna Racewicz.

To były sceny jak z komedii romantycznej. Joanna Racewicz ubrana w dopasowaną, cielistą sukienkę w towarzystwie przyjaciółki zjawiła się w nowym popularnym miejscu w stolicy. Wygląda na to, że czekał tam już na nią mężczyzna. I był to bardzo dobrze jej znany facet. 

Joanna Racewicz - z kim się spotyka?

Okazało się, że dziennikarka umówiła się z młodszym od niej o 11 lata pilotem o imieniu Marcin. To właśnie z nim spotykała się w 2016 r. Przez kilka miesięcy plotkowano o tym, że po tragicznej śmierci swojego męża Racewicz znów układa sobie życie. Aż w końcu przyszła z Marcinem na jedną z medialnych imprez. Jak donosiła kolorowa prasa, mężczyzna miał się też świetnie dogadywać z jej 14-letnim dziś synem Igorem. Ostatecznie parę miała poróżnić zbyt duża jak dla Joanny różnica wieku.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Racewicz prezentuje się fenomenalnie! Pokazała zdjęcie w bikini

Ale wygląda na to, że stara miłość nie rdzewieje. A jeśli to nie miłość, to przynajmniej sentyment pozostał. Bo na imprezie w klubie Joanna i Marcin nie mogli się od siebie odkleić. Tańczyli jak szaleni, wpadali sobie w ramiona i całowali się. A od seksownej Joanny trudno było oderwać wzrok, więc nic dziwnego, że podczas imprezy miała powodzenie także u innych mężczyzn. Ale z klubu wyszła właśnie z Marcinem. Było już po 2 w nocy. Przyjaciel odprowadził ją jednak tylko do taksówki, a dziennikarka wróciła do domu sama. Ale ze wspomnieniami szalonej, namiętnej nocy.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Joanna Racewicz baluje i oddaje się namiętnościom:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE