Narożnej puściły nerwy, gdy spytali ją o byłego męża! Mocna reakcja

i

Autor: AKPA Narożnej puściły nerwy, gdy spytali ją o byłego męża! Mocna reakcja

Dzieje się!

Narożnej puściły nerwy, gdy spytali ją o byłego męża! Mocna reakcja

2023-03-02 16:30

Magdalena Narożna przez lata występowała wraz ze swoim (dziś już byłym) mężem Dawidem w zespole "Piękni i młodzi". Początkowo wydawało się, że byłym małżonkom uda się utrzymywać poprawne relacje dla dobra dziecka i wspólnej kariery. Później jednak cała Polska była świadkiem ich medialnego prania brudów, a byli małżonkowie nie mieli dla siebie litości. Teraz Magdalena udzieliła wywiadu, w którym spytano ją, jak obecnie wygląda jej relacja z Dawidem. Gwieździe disco polo puściły nerwy!

Relacje Magdy Narożnej z byłym mężem nie należą do najlepszych od pamiętnej imprezy sylwestrowej w 2019 roku, kiedy to ich partnerzy wdali się pomiędzy sobą w bójkę. Od tamtej pory byli małżonkowie dostarczali brukowcom coraz to większych skandali. Magda wyrzuciła Dawida z zespołu "Piękni i młodzi", co tylko zaogniło ich medialny konflikt. Rozgoryczony Narożny nie miał zamiaru dłużej dochowywać tajemnic swoich byłych kolegów z zespołu i zamieścił w sieci wpis, który na pewno ostro zamieszał w ich spokojnym, rodzinnym życiu. 

ZOBACZ: "Piękni i młodzi" zdradzają żony na potęgę i mają CHOROBY WENERYCZNE?! Szczegóły odbierają mowę!

Przypomnijmy, że Dawid Narożny nie szczędził też inwektyw pod adresem obecnego partnera byłej żony, którego nazywał "przydupasem" i radził mu się wziąć do pracy zamiast żerować na Magdzie. 

Czas mijał, a Dawid Narożny ułożył sobie życie u boku kolejnej kobiety, z którą wziął ślub, i która urodziła mu drugie dziecko. Tymczasem Magda Narożna świeciła ostatnio golizną na branżowym evencie, na którym to musiała zmierzyć się z dość niespodziewanym pytaniem dziennikarki. Reporterka JastrzabPost spytała ją, jak obecnie wygląda jej relacja z Dawidem. Magda nie kryła swojego niezadowolenia i irytacji na wzmiankę o byłym mężu. 

- Tu nie ma co komentować. Ja czuję się świetnie, to jest dla mnie najważniejsze. Nie mam zamiaru rozmawiać na tematy, które w tym momencie mnie zupełnie nie interesują i nie dotyczą - ucięła poirytowana wokalistka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany