Natalia Klimas żali się na dzieci. Biją ją?! Dostałam w dziób cztery razy

i

Autor: AKPA Natalia Klimas żali się na dzieci. Biją ją?! "Dostałam w dziób cztery razy"

"Prawie złamała mi nos"

Natalia Klimas żali się na dzieci. Biją ją?! "Dostałam w dziób cztery razy"

2023-01-16 12:20

Natalia Klimas (40 l.) nie lukruje rzeczywistości i dobitnie pokazuje, że macierzyństwo ma też swoje ciemne strony. Aktorka pożaliła się na Instagramie na swoje córki, które w ostatnim czasie dają jej nieźle do wiwatu. Jedna z nich prawie złamała jej nos. - Dostałam w dziób cztery razy. To nie jest spoko - wyznaje.

Natalia Klimas od pięciu lat jest żoną biznesmena Mikołaja Bobera, z którym poznali ją Piotr Kraśko i jego żona Karolina. Małżeństwo wspólnie wychowuje dwie córki: 3-letnią Zuzannę i 2-letnią Hannę. Aktorka niejednokrotnie mówiła swoim fanom o cieniach macierzyństwa. Ostatnio relacjonowała też w sieci rodzinny wyjazd na wakacje i nie ukrywała, że podróż była dla niej koszmarem. Klimas siedziała w samolocie umazana wymiocinami swojego dziecka, a ich odór roznosił się po samolocie. Sytuacja była tak nerwowa, że rodzina dotarła do słonecznej Hiszpanii pokłócona.

Teraz Natalia Klimas podzieliła się ze swoimi fanami kolejną, dość nieprzyjemną sytuacją. Aktorka kolejny raz pożaliła się na swoje dzieci, które chcący lub niechcący zaczęły ją bić.

- Kocham te dzieci. Ale, serio dostałam dziś w dziób cztery razy. Raz misiem, w oko. Raz od Hanki, tyłem głowy (prawie złamała mi nos). Raz Zuzia niechcący mnie kopnęła. A raz kopnęła mnie odrobinę mniej "niechcący". Serio. To nie jest spoko - pisze Natalia Klimas.

Internauci ruszyli z "pocieszaniem" aktorki. 

- Taki urok bycia rodzicem małych dzieci. Później jest tylko gorzej... - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany