Co tam sie działo!

Natalia Kukulska wyprawiła córce 18. urodziny. Ogromny PRZEPYCH, celebryci i dziecięcy tort

2023-06-02 14:01

Natalia Kukulska pochwaliła się zdjęciami z imprezy urodzinowej swojej córki Anny. 18-latka wkroczenie w dorosłość świętowała w jednym z warszawskich klubów w otoczeniu najbliższych oraz osób z pierwszych stron gazet.

Taka mama jak Natalia Kukulska to prawdziwy skarb. Artystka ma ze swoimi dziećmi wręcz przyjacielskie relacje. Zorganizowała dla swojej córki Anny Dąbrówki prawdziwy bal. Dziewczyna 18 lat skończyła 4 maja, ale wymarzone przyjęcie odbyło się dopiero w Dzień Dziecka. Nie była to jednak typowa domówka z rówieśnikami, ale przyjęcie na miarę wielkiego eventu. Solenizantka wyglądała jak królewna. Żeby zaśpiewać Ani „Sto lat” goście tłumnie przybyli do jednego z modnych klubów w Warszawie. Nie zabrakło na nim również celebrytów. Wpadły, m.in. Dorota Szelągowska i Natalia Jaroszewska.

Jak na balu przebierańców!

Po przebraniach widać, że dress code inspirowany był bajkami Disneya. Królowała Myszka Miki, której nie zabrakło także na urodzinowym torcie. „Przekornie - 18 urodziny mojej Ani świętowaliśmy, kończąc w dniu dziecka! Co to była za impreza… bajkowa! Wymarzona i zasłużona! Cudowni goście, wspaniałe miejsce i szalone stroje i tańce… takie wejście w dorosłość to rozumiem! Wzruszeń i wspomnień też nie zabrakło… z mojego maleństwa taka piękna księżniczka! To niezwykły moment w życiu – tuż po maturze, tuż przed studiami… ech… zgłupieć można, co patrząc na zdjęcia, chyba nam się udało!” - napisała Kukulska na swoim Instagramie pod serią zdjęć z przyjęcia.

Syn Natalii Kukulskiej marzy o śpiewaniu
Sonda
Natalia Kukulska jest podobna do swojej mamy Anny Jantar?