Natalia Lesz w filmie Gierek. Kulisy produkcji

i

Autor: Karolina Grabowska/materiały prasowe Natalia Lesz w filmie "Gierek". Kulisy produkcji

Trwają zdjęcia do filmu "Gierek". Kożuchowska nie do poznania. W obsadzie Lesz ZDJĘCIA

2020-08-05 5:48

Prace na planie filmu „Gierek” idą pełną parą. Ekipa przebywa aktualnie w Zagłębiu Dąbrowskim. Jak dowiedział się „Super Express”, w obsadzie znalazła się Natalia Lesz (39 l.). Wszystko wskazuje na to, że gwiazda wcieli się w artystkę, która skradnie serce PRL-owskiego sekretarza granego przez Michała Koterskiego (41 l.). Czy to oznacza, że zobaczymy ich romans?

Akcja filmu rozpoczyna się w 1970 r., kiedy Edward Gierek zostaje I sekretarzem KC PZPR. Ale jak zapewnia producent, nie będzie to film polityczny.
Pokazujemy Edwarda Gierka za kulisami władzy, czyli to, czego ludzie dotychczas nie wiedzieli. Relacje rodzinne, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, będą istotną częścią tej historii, sam Gierek zaskoczy niejednego widza, a kobiety wzruszy do łez – mówi Janusz Iwanowski. Jakim był mężem i synem oraz jakie relacje łączyły go z żoną – tego dowiemy się z filmu. Niewykluczone także, że będziemy świadkami romansu sekretarza... – Natalia zagra artystkę, która wystąpi podczas balu sylwestrowego. Natychmiast zwróci uwagę Gierka, który będzie nią zafascynowany. Czy zdradzi z nią ukochaną żonę Stanisławę? Tego nie mogę zdradzić, ale gwarantujemy wielkie emocje i zaskoczenia – mówi nam osoba z planu.
Premiera filmu przewidziana jest na 2021 r., w 20. rocznicę śmierci Gierka.

"Gierek": Kożuchowska z KOKONEM NA GŁOWIE flirtuje przed kamerą. Znamy CAŁĄ obsadę

Koterski jako Gierek. Czy jest podobny do I sekretarza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE