Natalia Siwiec przyłapana w majtkach w centrum Warszawy [ZDJĘCIA]

2021-09-21 5:30
Idzie zima. Natalia Siwiec kupiła kożuch
Autor: PAPARA69, Marek Kudelski/Super Express Idzie zima. Natalia Siwiec kupiła kożuch

Natalia Siwiec (38 l.) zdecydowanie należy do ciepłolubnych osób. Modelka niemal cały rok spędza razem z rodziną w ciepłych krajach, a ostatnio miała nawet kupić dom w Meksyku. Nic dziwnego, że gdy przyjechała do Polski, a tu temperatura spadła już poniżej 10 stopni, Natalia Siwiec poczuła na ciele dreszcz i popędziła na zakupy. Została przyłapana w jednym z butików. Nie uwierzycie, w czym się pokazała.

Natalia Siwiec przez ostatnie miesiące prawie nie bywała w Polsce. Najwięcej czasu spędziła w Meksyku, który stał się już dla niej nowym domem. Ale od września jej córeczka Mia (4 l.) poszła do przedszkola w Warszawie, więc na razie koniec z wyjazdami w ciepłe kraje. Konieczne okazały się więc zakupy i zamienienie strojów kąpielowych na cieplejsze rzeczy. A skoro zakupy, to padło oczywiście na najdroższą ulicę w stolicy - Mokotowską.

NIE PRZEGAP: Iwona Węgrowska wyznaje: Bez seksu jestem nerwowa. Jak często go uprawia?

Niczym nieskrępowana Natalia Siwiec kręciła się po popularnym butiku w kusych majteczkach. Ale przecież musiała się rozebrać, bo mierzyła ciepłe legginsy z wysokim stanem i bluzkę z tego samego materiału. A że lato raczej już do nas nie wróci, w oko wpadł jej od razu kożuch aż za 5 tys. zł. Ale kto by patrzył na cenę, skoro trzeba się ogrzać.

Zobaczcie Natalię Siwiec na zakupach w naszej galerii:

Sonda
Lubisz Natalię Siwiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE