Natasza Urbańska nie radziła sobie z falą hejtu

i

Autor: AKPA/Podlewski

Natasza Urbańska nie radziła sobie z falą hejtu. "Podcięła mi nogi, skrzydła i wszystko, co możliwe"

2022-06-14 12:12

Natasza Urbańska (45 l.) to aktorka, prezenterka oraz piosenkarka. W 2014 roku premierę miał jej singiel "Rolowanie". Na artystkę spadła wówczas fala hejtu. Po latach wyjawiła, jak czuła się pod ostrzałem krytyki i nienawistnych komentarzy.

Natasza Urbańska to aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna, a także piosenkarka i prezenterka. Od 1993 roku związana jest z teatrem muzycznym Studio Buffo. Zagrała również rolę Anny w filmie "365 dni" i "365 dni: ten dzień".

Na początku 2014 roku miała miejsce premiera jej singla "Rolowanie", który spotkał się z ogromną krytyką internautów - przede wszystkim za tekst, połączenie języka angielskiego z polskim oraz młodzieżowym slangiem, a także kontrowersyjny teledysk, który przyciągał uwagę golizną. W ciągu tygodnia od publikacji, piosenka została odtworzona w serwisie YouTube ponad milion razy. Sama Urbańska przekonywała, że chciała w ironiczny sposób pokazać, jak imprezuje młodzież. Apelowała również o dystans. W obronie Urbańskiej stanął także jej mąż, Janusz Józefowicz. Mężczyzna podkreślił, że utwór jest prowokacją oraz kreacją artystyczną. To jednak nie przekonało internautów, a na piosenkarkę spadł ogromny hejt.

W rozmowie z serwisem Plotek Urbańska opowiedziała, jak się wtedy czuła:

- Mimo ogromnej fali hejtu, która się na mnie wylała i podcięła mi nogi, skrzydła i wszystko, co możliwe, to uważam, że to było mocno niesprawiedliwe, bo jestem artystką, która może wyrażać swoje emocje i wyraz artystyczny bez granic. A tu nagle zostałam zastopowana: "Nie, tobie nie wolno tego robić" - powiedziała.

Urbańska bardzo żałuje, że jej piosenka nie została doceniona przez odbiorców. Mimo upływu lat, nadal lubi jej słuchać.

- Czuję taką niesprawiedliwość, ale było, minęło. Szkoda mi tej piosenki. To jest naprawdę dobra piosenka. Ja ją uwielbiam mimo upływu czasu. Jak sobie ją włączę, to mam w sobie taką emocję: Jakie to fajne było! (...) Może tak musiało być? Może tak musiało się to potoczyć? Nie mam na to wpływu. Teraz myślę o tym, co przede mną, a nie za mną - dodała.

Piosenki "Rolowanie" możecie posłuchać poniżej.

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski
Sonda
Podoba Ci się piosenka "Rolowanie" Urbańskiej?