Natasza Urbańska pokazała nastoletnią córkę. Komentarze niektórych internautów mogły być bolesne

2021-07-26 14:37
Natasza Urbańska
Autor: WBF

Natasza Urbańska (44 l.), która wydała właśnie nowy singiel, zrobiła wyjątek i pokazała w sieci swoją nastoletnią córkę. Fani wokalistki są w szoku jak dziewczynka wydoroślała i do kogo jest podobna. Jednocześnie piosenkarka zdradziła pewną tajemnicę dotyczącą ukochanej Kaliny (13 l.).

Na swoim profilu na Instagramie Natasza Urbańska skupia się na sobie i swojej karierze. Próżno szukać zdjęć z mężem Januszem Józefowiczem (62 l.), czy córką Kaliną. Natasza postanowiła jednak zrobić prezent swoim obserwatorom i wrzuciła fotkę ze swoją pociechą. Obie wyglądają na niej młodzieżowo i w sumie ciężko się zorientować, że to zdjęcie matki i córki. Trudno też uwierzyć, że Kalina jest już taką dużą dziewczyną.

ZOBACZ: Janusz Józefowicz kosi gruby hajs z seksowną Rosjanką

Macierzyństwo zmieniło Nataszę

Odkąd Urbańska została mamą zmieniła swoje podejście do życia. Do tej pory skupiona na sobie i swojej karierze, przewartościowała swoje priorytety.

- Po urodzeniu dziecka zaczynasz inaczej patrzeć na świat, przynajmniej ja tak miałam. Bardzo zmieniły mi się priorytety. Kiedyś nie wyobrażałam sobie, że jakiś spektakl mógłby się odbyć beze mnie. Nawet gdy czułam się fatalnie, przychodziłam do Buffo i grałam. Teraz o wiele ważniejszy jest dla mnie czas spędzany z Kaliną. Odrabiamy razem lekcje, oglądamy filmy, wygłupiamy się. Jako matka zupełnie inaczej myślę o sobie, życiu i świecie wokół mnie. Nie jestem egocentryczką, nie wszystko kręci się wokół mnie - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Nic więc dziwnego, że przyszła w końcu pora, aby pokazać swoją ukochaną Kalinę światu.

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:

Urbańska chwali się córką

Fani piosenkarki są przeszczęśliwi, że mieli okazję zobaczyć jak obecnie wygląda córka ich ulubienicy i Janusza. Na zdjęciu obie siedzą w kostiumach kapielowych i takich samych czapeczkach. Trzeba przyznać, że Urbańska prezentuje się znakomicie i wygląda raczej jak siostra Kaliny, co również zauważyli internauci. Uważają również, że jest ona bardziej podobna do swojego taty.

"Niestety cały tata", napisała jedna z osósb w komentarzu.

Natasza od razu stanęła w obronie męża: "czemu niestety...? Tata akurat jest zaje...sty".

Wymiana zdań z fanami doprowadziła też do ujawnienia pewngo szczegółu dotyczącego Kaliny. Wszyscy nie mogą bowiem uwierzyć, że córka Urbańskiej jest już taka duża.

"Jest już wyższa już ode mnie...", wyjawiła piosenkarka.

Przed wokalistką jednak trudny okres w wychowaniu nastolatki. Czas buntu i dojrzewania będzie wyzwaniem dla znanej mamy, która już podejmuje próby rozmów na ważne tematy.

- Przede wszystkim uświadamiam ją, czego chłopak nie może wobec niej robić i jak powinna zachować się, gdy znajdzie się w niebezpiecznej sytuacji. Jeszcze nie rozmawiałyśmy o całowaniu, choć wiem, że niebawem nas to czeka. Na razie mówię Kalinie, by trzymała chłopców na dystans - wyznaje piosenkarka.

Ciekawe też, czy dziewczyna pójdzie w ślady rodziców i zajmie się muzyką i tańcem. Jak narazie ma za sobą debiut w "Policie" w Teatrze Studio Buffo, z czego Urbańska jest bardzo dumna.

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE