joanna jabłczyńska

i

Autor: screen: Dzień Dobry TVN

odważna sesja

Naturalna Jabłczyńska pokazała PRAWIE wszystko. Internauci zachwyceni!

2023-08-24 15:21

Aktorka znana z serialu „Na wspólnej” i filmu „Nigdy w życiu”, w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się BARDZO odważnymi zdjęciami. Pokazała się na nich bez makijażu, retuszu… i ubrań. Fani są zachwyceni!

Od zawsze było wiadomo, że kamera to był jej żywioł! Joannę Jabłczyńską (37 l.) na dużych i małych ekranach można obserwować już od najmłodszych lat. Występowała w „Teleranku”, ale to rola Tosi z „Nigdy w życiu” przyniosła jej największy rozgłos. Najczęściej można ją jednak oglądać w serialu „Na wspólnej”, gdzie gra Martę. Asia jednak zdecydowała, że aktorstwo będzie traktowała, jak dodatkowe zajęcie i zdecydowała się na studia prawnicze i od 2014 roku ma swoją kancelarię.  

Aktorka zarabia także na swoich mediach społecznościowych, w których jest aktywna. W ostatnim czasie na swoim Instagramie opublikowała efekty bardzo odważnej sesji.

Najnowsza sesja zdjęciowa Omeny Mensah dla Termo Organiki

- No make up, no filter, really bad hair day… i za to lubię te zdjęcia. Ubrana w szczęście i błysk w oku. I tego Wam wszystkim życzę - napisała gwiazda.

Internauci są zachwyceni!

- Piękne, naturalne zdjęcia.

- Piękno w czystej formie.

- Piękne naturalne zmysłowe zdjęcia.

- Można się zakochać.

Sonda
Podoba ci się Joanna Jabłczyńska w takiej kreacji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany