Nie uwierzycie, co wyprawiała Dagmara Kaźmierska w więzieniu. Tak zapewniała sobie luksus

2021-10-26 14:43
 Nie uwierzycie, co wyprawiała Dagmara Kaźmierska w więzieniu. Tak zapewniała sobie luksus
Autor: akpa Nie uwierzycie, co wyprawiała Dagmara Kaźmierska w więzieniu. Tak zapewniała sobie luksus

Dagmara Kaźmierska od lat jest gwiazdą popularnego show "Królowe życia". Widzowie kochają celebrytkę i nie przeszkadza im nawet fakt, że ma na swoim koncie wyrok i pobyt w więzieniu. Ona sama ujawniła właśnie jak wyglądało jej życie za kratkami. Będziecie zaskoczeni, co tam robiła!

Odkąd Dagmara Kaźmierska wzięła udział w programie "Królowe życia" na TTV jej życie diametralnie się zmieniło. Stała się gwiazdą telewizji i z roku na rok zyskiwała coraz większą rzeszę fanów. Dzięki show widzowie mają okazję zobaczyć jak wygląda życie celebrytki, która uwielbia luksus i świecidełka. Nigdy też nie ukrywała swojej przeszłości, która jest dosyć mroczna.

Wyrok i pobyt w więzieniu nie przeszkodził Dagmarze w zrobieniu telewizyjnej kariery. Oczywiście na co dzień nie chwali się tym etapem swojego życia. A trzeba przypomnieć, że Kaźmierska w latach 2005-2009 prowadziła agencję towarzyską. Usłyszała wyrok za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie do prostytucji. Musiała odsiedzieć 14 miesięcy za kratkami.

W galerii poniżej możesz zobaczyć, jak zmieniała się Dagmara Kaźmierska

ZOBACZ TEŻ: Szokujące wyznanie Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda Królowych Życia zdradza prawdę

Teraz, przy okazji wydania swojej autobiografii "Prawdziwa historia królowej życia", postanowiła zdradzić jak wyglądał jej pobyt w więzieniu. Jak się okazało, nawet w placówce penitencjarnej Kaźmierska paradowała w... futrze!

- Zawsze miałam je przy sobie. W celi na nim spałam, a jak szłam na spacerniak - zakładałam je na siebie, do tego niebotycznie wysokie szpilki. W ten sposób stworzyłam sobie namiastkę luksusu. Ale to wcale nie oznacza, że więzienie jest fajne. Bo wcale nie jest - powiedziała Dagmara w rozmowie z Pomponikiem.

Jak widać, nawet za kratkami była prawdziwą królową.

Sonda
Oglądasz "Królowe życia"?
Królowe życia: Dagmara ze łzami w oczach odprowadza przyjaciela do ośrodka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE