Kasia Cichopek będzie miała własne kosmetyki

i

Autor: Akpa Kasia Cichopek będzie miała własne kosmetyki

Mamy zdjęcia!

Nie uwierzycie, gdzie Katarzyna Cichopek zabrała córkę na Dzień Dziecka! Totalne szaleństwo! Marzy o tym każde dziecko

2023-06-01 17:34

Katarzyna Cichopek (40l.) wspólnie ze swoją córką, Helenką postanowiły razem świętować Dzień Dziecka. Prezenterka wpadła na genialny pomysł. O takim Dniu Dziecka marzy z pewnością niejedno dziecko! Wraz z córką dały się ponieść totalnemu szaleństwu. Wiemy, jak spędziły ten dzień. Zobaczcie zdjęcia!

Kasia Cichopek od ponad dwóch dekad jest gwiazdą Telewizji Polskiej. Widzowie pokochali ją za rolę Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" Od kilkunastu lat pracę w show-biznesie łączy z macierzyństwem. Aktorka z małżeństwa z Marcinem Hakielem doczekała się syna i córki. Adam niedługo skończy 14 lat, a Helenka w tym roku będzie świętowała 10. urodziny. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zabrała córkę z okazji Dnia Dziecka do wyjątkowego miejsca!

Tak Katarzyna Cichopek spędziła Dzień Dziecka z Helenką! Istne szaleństwo

Każdy rodzic chce, by Dzień Dziecka była dla jego pociechy radosnym dniem. Kasia Cichopek tego dnia postanowiła wybrać się z córką na zakupy, by kupić akcesoria na lato.

- A my z okazji Dnia Dziecka wybrałyśmy się z Helenką na shopping. Potrzebny jest nam nowy koc piknikowy, który uwielbiany i inne letnie akcesoria – powiedziała Kasia na Instastory.

Ten pomysł najwyraźniej podobał się córce, która ochoczo chodziła po sklepie i szukała odpowiednich akcesoriów. Wygląda na to, że obie Panie spędziły naprawdę bardzo dobry dzień.

Zobacz poniższą galerię: Święty tydzień Cichopek i Hakiela

Katarzyna Cichopek zabrała córkę do sklepu

i

Autor: instagram
Katarzyna Cichopek zabrała córkę do sklepu

i

Autor: instagram
Komunia córki Cichopek i Hakiela