Beata Tadla

i

Autor: Akpa Beata Tadla

"Małżeństwo przetwało rok"

Nie uwierzycie, ile lat miała Beata Tadla, kiedy pierwszy raz wychodziła za mąż. Do dziś tego żałuje? Mówi o "szczenięcej miłości"!

2023-07-19 10:26

Beata Tadla od 2021 roku jest z szczęśliwym małżeństwie z Michałem Cebulą. Mało kto wie, że dziennikarka ma za sobą jeszcze dwa małżeństwa i jeden pięcioletni związek. Pierwszy raz na ślubnym kobiercu stanęła jeszcze jako bardzo młoda dziewczyna. Jak sama wyznaje, była to okropna decyzja.

Beata Tadla to jedna z dziennikarskich ikon polskiej telewizji. Przez lata pracowała w największych polskich stacjach telewizyjnych jak Telewizja Polska czy TVN. Widzowie mogli podziwiać również jej umiejętności taneczne w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie udało jej się sięgnąć po kryształową kulę. Dziennikarka od 2021 roku związana jest z Michałem Cebulą. Para stroni od blasku fleszy. Mało jednak kto wie, że popularna dziennikarka ma za sobą dwa małżeństwa. Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanęła jako młoda kobieta.

Beata Tadla o pierwszym ślubie. Chciała poczuć się dorosła?

W jednym z wywiadów dziennikarka wróciła pamięcią do pierwszego małżeństwa. Wybrankiem jej serca był aktor legnickiego teatru.

- To była szczenięca miłość i okropna decyzja o ślubie. Miałam 20 lat. Chciałam być dorosła, wydawało mi się, że jak będę miała męża, wszyscy będą mnie traktować poważniej. Mój mąż był aktorem legnickiego teatru, a małżeństwo przetrwało tylko rok - przyznaje.

Po zakończeniu pierwszego małżeństwa Beata Tadla przeniosła się do Warszawy. To właśnie w stolicy spotkała swojego drugiego męża, Radosława Kietlińskiego, z którym doczekała się syna, Jana.

Zobacz poniższą galerię: Tak zmieniała się Beata Tadla

Miłosne manewry dziennikarki na urodzinach kurortu w Juracie. Tadla kusi męża
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany