Nie uwierzycie, ile kasy Magda Gessler chce za JEDNEGO PIEROGA! Ceny świątecznych potraw zwalają z nóg

2021-12-09 5:30
U Gessler 7 zł za pieroga
Autor: Akpa U Gessler 7 zł za pieroga

Magda Gessler (68 l.) jest królową polskiej gastronomii i... królową wysokich cen. Restauratorka właśnie ogłosiła ofertę świąteczną w jednej ze swoich restauracji. Złapaliśmy się za głowę, gdy zobaczyliśmy, ile trzeba wydać za słoik zupy czy pierogi. 

U niej jak zawsze na bogato. Magda Gessler właśnie przedstawiła świąteczne menu na wynos jednej ze swojej restauracji. Ci, którzy nie chcą lub nie potrafią gotować, mogą sprawić sobie na wigilii potrawy od Gessler. Pod warunkiem, że chcą słono zapłacić.

Ceny świątecznych potraw u Magdy Gessler

Przejrzeliśmy świąteczną ofertę restauracji Magdy Gessler i omal nie spadliśmy z krzesła. 6 pierogów to koszt aż 42 złotych, czyli koszt jednego pieroga to aż 7 zł. Słoik kapusty kosztuje aż 79 zł! A jeśli chcemy popić ją zupą grzybową, to za słoik zapłacimy kolejne 70 zł. Gessler sprzedaje też ryby gotowe do usmażenia, ale są o wiele droższe niż w sklepie rybnym. Za jeden płat sandacza Magda życzy sobie 25 zł., a za 200 gram karpia - o 3 zł więcej.

NIE PRZEGAP: To koniec "Kuchennych rewolucji"?! Magda Gessler zabrała głos. Mówi o emeryturze

Zabójcze ceny są też w cukierni, którą prowadzi córka Gessler, Lara (32 l.). Za makowca na święta trzeba zapłacić 130 zł, a za tort piernikowy - aż 350 zł.

Nawet jeśli kogoś stać na świąteczne potrawy od Magdy Gessler, ciekawe, czy starczy mu pieniędzy na prezenty dla bliskich?

ZOBACZ W NASZEJ GALERII CENY U MAGDY GESSLER

Sonda
Stać cię na potrawy od Magdy Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE