Omenaa Mensah z córką

i

Autor: Omenaa Mensah/Instagram

Nie uwierzysz, jak wygląda córka Omeny Mensah! Odmieniona i nie do poznania

2022-05-08 22:34

Jak ona wyrosła, jak ten czas leci! Aż trudno uwierzyć, że córka Omeny Mensah (42 l.) to już dorosła kobieta. Kilka dni temu Vanessa (20 l.) obchodziła swoje dwudzieste urodziny. Sławna mama chętnie pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia swojej starszej pociechy. Zobacz koniecznie, jak wygląda teraz Vanessa, córka Omeny Mensah!

Omenaa Mensah (42 l.) to jedna z najbardziej znanych polskich prezenterek pogody. Piękna pogodynka ma dwoje dzieci - starszą córkę Vanessę i 5-letniego synka Vincenta z Rafałem Brzoską. Patrząc na zdjęcia Vanessy, które Omenaa Mensah wrzuca chętnie na swoje konta w mediach społecznościowych, można przetrzeć oczy ze zdumienia! Jak ten czas leci... Przecież jeszcze niedawno Vanessa była małą dziewczynką, a dzisiaj to już dorosła kobieta i dorównuje urodą słynnej mamie. Wielką pasją Vanessy jest fotografia podróżnicza, może więc niebawem zobaczymy jakąś wystawę zdjęć jej autorstwa lub program telewizyjny o dalekich wyprawach? Zobacz na zdjęciach poniżej, jak wygląda teraz córka Omeny Mensah!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska szczerze o swoim małżeństwie! Te słowa zaszokują wielu

PRZECZYTAJ TAKŻE: Koniec z tytułami księżnej i księcia w rodzinie królewskiej?! "Chcą być Willsem i Kate"

Omenaa Mensah z córką

i

Autor: Omenaa Mensah/Instagram

Omenaa Mensah to córka Polki i Ghańczyka. Skończyła Liceum Ekonomiczno-Społeczne w Poznaniu, potem przez parę lat trenowała koszykówkę. Jednak ostatecznie wybrała karierę w telewizji. Początkowo... erotycznej. M.in. prowadziła erotyczny program "Red Light". Od 2003 roku jest prezenterką pogody w Grupie TVN. Z Vanessą występowała już na ekranie. W 2008 roku prowadziły razem program kulinarny TVN Style "Kuchnia czynna całą dobę". W 2007 z Rafałem Maserakiem tańczyła w programie "Taniec z gwiazdami".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marcin Hakiel na kawie z tajemniczą brunetką! Wymowne słowa tancerza

PRZECZYTAJ TAKŻE: Julia Wróblewska wróciła z leczenia! Sensacyjne wieści o diagnozie

Sonda
Czy lubisz Omenę?
Edyta Górniak zasponsorowała synowi teledysk. To prezent na 18. urodziny