Chłopak Raczka nie myśli o młodszych

2009-02-07 8:00

To się nazywa prawdziwa miłość! Marcin Szczygielski (37 l.) nie zamierza ulec pladze Marcinkiewicza (50 l.) i nie zamieni swojego starszego partnera Tomasza Raczka (52 l.) na nowszy model.

- Zdecydowanie wolę starszych - powiedział "Super Expressowi" z pewnością w głosie Marcin Szczygielski. Zatem jego partner Tomek może spać spokojnie. Marcin nie planuje pójść w ślady byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza czy Roberta Korzeniowskiego (41 l.), którzy porzucili swoje żony dla młodziutkich partnerek. Na szczęście ta wstrętna moda nie dotknie Tomka i Marcina, okrzykniętych przez tygodnik "Gala" najpiękniejszą parą 2008 roku.

Szczygielski i Raczek są ze sobą już 16 lat. Nie da się ukryć, że są szczęśliwi i zakochani, pomimo że ich miłość spotyka na swojej drodze przeszkody. Polskie prawo nie zezwala na legalizację związków homoseksualnych. Jednak nawet bez papierka ich uczucie kwitnie i nawet ogromna różnica wieku między nimi nie jest żadnym problemem. Wręcz przeciwnie - Marcin nie wymieni Tomka na młodszy model.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają