Karolina Rybak wystąpiła w 9. odcinku drugiego sezonu teleturnieju "Awantura o kasę" - była osobą pełną energii i pasji. Zawodowo asystentka medyczna, a prywatnie osoba o wielkim sercu i marzeniach, które w pewnym momencie udało jej się zrealizować. Karolina stanęła na telewizyjnej scenie. Niestety prywatnie zmagała się z niezwykle trudną chorobą. Jej obecność w programie Polsatu, mimo trwającego leczenia była symbolem walki o życie.
Zobacz też: Nie żyje uczestnik "Must Be The Music". Ciężko chorował!
Karolina Rybak nie żyje. Była uczestniczką "Awantury o kasę"
Karolina Rybak zyskała sympatię widzów "Awantury o kasę" dzięki swojej naturalności, radości życia i energii. Wraz z drużyną "Ekipa z kebabem", w której skład wchodzili Joanna, Łukasz i Anna, uczestniczyła w zmaganiach, które wymagały nie tylko wiedzy, ale również niezwykłej współpracy i sprytu. Zawodowo była asystentką medyczną, ale jej rola w programie była o wiele bardziej złożona – była kapitanką zespołu.
Karolina, mimo że była w trakcie intensywnego leczenia nowotworowego, postanowiła wziąć udział w teleturnieju, ponieważ była to jej wielka pasja. W mediach społecznościowych otwarcie dzieliła się swoją walką z chorobą, nie ukrywając trudów, przez które przechodziła. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie tuż po emisji odcinka z jej udziałem napisała przejmujące słowa. Podkreśliła także, że choć uczestnictwo w programie było dla niej ogromnym spełnieniem marzeń, niestety czuła się coraz gorzej. Jej słowa w kontekście tej walki z chorobą nabierają teraz głębszego, poruszającego wymiaru.
To była piękna przygoda, o której zawsze marzyłam, bo uwielbiam program "Awantura o kasę" (...) - czytamy w przejmującym wpisie.
Zobacz też: Nie żyje Leszek Mądzik. Wielki artysta odszedł w wieku 80 lat
Po jej śmierci, w sieci pojawiły się wzruszające pożegnania od producentów programu, ATM Grupy, która odpowiedzialna była za produkcję "Awantury o kasę". Na oficjalnych profilach Polsatu i programu opublikowano wpisy wyrażające głęboki smutek z powodu tej straty.
Życie pisze nieprzewidywalne scenariusze. Czasem także te pełne smutku, żalu i refleksji. Społeczność uczestników i przyjaciół "Awantury o kasę" żegna Karolinę - piękną, (...) radosną dziewczynę, którą gościliśmy w 9. odcinku drugiej serii naszego teleturnieju. Składamy najszczersze wyrazy współczucia z powodu tej bolesnej straty rodzinie i bliskim Karoliny - czytamy na facebookowym profilu ATM.
Zobacz też: Richard Chamberlain nie żyje. Przez 70 skrywał wielką tajemnicę, kiedy ją ujawnił, fanki wpadły w rozpacz
Zobacz naszą galerię: Groby znanych Polaków na cmentarzu ewangelickim w Warszawie. Niezapomniani, maj 2023