Ukochana Michała Wójcika (52 l.) nie żyje Jani przegrała walkę z rakiem

i

Autor: SE Ukochana Michała Wójcika (52 l.) nie żyje Jani przegrała walkę z rakiem Michał Wójcik

Z ostatniej chwili

Nie żyje partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru. Walczyła ze straszną chorobą

2023-04-17 16:56

Nie żyje partnerka Michała Wójcika (52 l.) z kabaretu Ani Mru Mru. Jani przez trzy ostatnie lata walczyła z chorobą nowotworową. Informację o jej śmierci potwierdził przyjaciel rodziny Krzysztof Ferdyn w rozmowie z Party.pl. - To jest zbyt osobiste i zbyt bolesne. Niestety muszę potwierdzić tę informację. I to dosyć smutną, natomiast nie komentujemy tego z Michałem - powiedział. Michał Wójcik i Jani doczekali się syna.

Nie żyje ukochana Michała Wójcika

Michał Wójcik trzy lata temu ogłosił, że jego partnerka potrzebuje pomocy. Okazało się, że Jani zachorowała na raka i potrzebne są pieniądze na jej leczenie. W zbiórkę zaangażowali się przyjaciele komika. - Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka. Ale rak to nie wyrok, chcemy podjąć z nim walkę! Bardzo was proszę o pomoc i fundusze dla niej na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz - mówił Wójcik. Celem zbiórki było zdobycie 150 tys. zł na pokrycie leczenia, w bardzo krótkim czasie uzbierano dużo wyższą kwotę. Michał Wójcik wyznał, że u jego partnerki zdiagnozowano śluzaka potrójnie ujemnego.

W 2019 roku Michał Wójcik i Jani doczekali się syna Michała juniora. 

Jani, partnerka Michała Wójcika, nie żyje. Kim była?

17 kwietnia dotarła do nas informacja, że Jani nie żyje. Informację potwierdził Krzysztof Ferdyn. - Niestety muszę potwierdzić tę informację. I to dosyć smutną, natomiast nie komentujemy tego z Michałem - powiedział krótko. 

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

"Jani jest matką, partnerką i kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być matką, partnerką (a może i żoną) i kobietą sukcesu... na każdym polu" – można przeczytać w opisie zbiórki.

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Sonda
Oglądasz kabarety?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają