Edyta Górniak, Natasza Urbańska

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Wyznanie po latach

Niewiarygodne, co Urbańska powiedziała o Górniak! "Czułam od niej..."

2023-02-23 17:40

Natasza Urbańska (46 l.) przygotowuje się po raz kolejny do startu w eurowizyjnych preselekcjach. Już 26 lutego podda swoją piosenkę oraz wokalne zdolności pod ocenę widzów oraz specjalnego jury, którego przewodniczącą została Edyta Górniak (50 l.). Jak gwiazda ocenia diwę? Pamięta, jak się czuła, gdy pierwszy raz się spotkały.

Już 26 lutego dowiemy się, kto zostanie polskim reprezentantem podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Nie da się ukryć, że w sieci wrze, a internauci mają już swojego ulubieńca - młodego artystę o pseudonimie Jann i jego utwór "Gladiator". Wszystko jednak może się zdarzyć, a nadzieję na majowy wylot do Anglii ma m.in. Natasza Urbańska, która wystartuje w preselekcjach z piosenką "Lift u up". Podczas jednego z ostatnich wywiadów zgodziła się powiedzieć, co myśli o jurorach, których głosy będą stanowiły 50 proc. wszystkich (druga połowa to głosy oddane przez widzów za pomocą sms-ów).

Niewiarygodne, co Natasza Urbańska powiedziała o Edycie Górniak! "Czułam od niej..."

Podczas tegorocznych preselekcji artystów startujących w krajowym konkursie oceniać będą m.in. Agustin Egurrola oraz Edyta Górniak. Natasza Urbańska wyznała w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post, że do tej pory z wielkim podziwem ogląda występ pierwszego z artystów, kiedy śpiewał na Eurowizji w 2016 roku. Jaki ma stosunek do diwy?

- Spotkałam się z Edytą przy moim pierwszym show, „Jak oni śpiewają?”. Wtedy czułam od niej ogromne wsparcie. Jeszcze wtedy byłam taka raczkująca, a mimo to Edyta miała dla mnie serce. Bardzo się do mnie przekonała. Z każdym kolejnym odcinkiem widziałam, że trzyma za mnie kciuki i w ogóle bardzo przejmowała się finałem. Tak więc jestem bardzo wdzięczna za to, że tak emocjonalnie do tego podchodziła. Zobaczymy, jak to się wszystko rozwiąże - stwierdziła.

Gwiazda Studia Buffo nie mogła nachwalić się Edyty Górniak, nazywając ją międzynarodową gwiazdą.

- To artystka o niebywałym talencie i niesamowitej urodzie. Te dwa faktory jak się nagle spotykają – mamy Edytę, która jest gwiazdą na międzynarodowym pułapie. Myślę, że ona usiądzie, popatrzy i będzie wszystko wiedziała. Jestem troszkę zestresowana, bo to jednak jest autorytet, ale z taką wielką sympatią - dodała, jednocześnie przyznając, że śpiewanie przed diwą jednocześnie ją mobilizuje, jak i stresuje.

Jak myślicie, Edyta Górniak zagłosuje na Nataszę Urbańską? Odpowiedź już w niedzielę, 26 lutego, na antenie telewizyjnej jedynki.

Sonda
Czy Eurowizja powinna być na innych kontynentach?

Czy kobiety potrafią wspierać się w potrzebie?

Posłuchaj, co o kobiecej przyjaźni mówi Krystyna Mirek, autorka poradnika "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają