Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: AKPA

Okropne komentarze

Niewiarygodne, jaki hejt spotkał Małgorzatę Rozenek-Majdan! Wszystko przez ubiór. "Jak na matkę synów, będąc w tym wieku..."

2023-07-05 14:52

Małgorzata Rozenek-Majdan (45l.) po przygodzie camperem w zimnej Danii, wybrała się na Majorkę. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" swój pobyt w Hiszpanii relacjonuje na mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowała nagranie, które dolało oliwy do ognia. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Zobaczcie, o co poszło!

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na rodzinne wakacje. Jak przystało na jedną największych gwiazd polskiego show-biznesu, była prowadząca śniadaniówkę TVN, Rozenek wszystko relacjonowała na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 1,5 miliona osób. Ostanie nagranie nie spodobało się jednak internautom. W komentarzach zarzucono jej, że nie przystoi tak się ubierać. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek-Majdan pod ostrzałem. Wiemy, co nie spodobało się internautom!

Małgorzata Rozenek-Majdan opubilkowała na swoim Instagramie wideo, na którym możemy podziwiać ją w bikini. I to zbulwersowało internautów. Na gwiazdę TVN spadła wręcz lawina hejtu i uszczypliwych komentarzy.

- Jak na matkę synów, będąc w tym wieku, mogłaby strój mieć nieco bardziej odpowiedni - możemy przeczytać w komentarzach.

Kolejny komentarz wypominał wiek znanej prowadzącej. - Nie przystoi paradować w stringach w tym wieku - pisze internauta.

Jednak 45-latka może liczyć na wsparcie swoich sympatyków, którzy nie mogli nadziwić się jej sylwetką.

- Piękna figura. Dużo pracy włożone - czytamy.

A Wy, macie plany na wakacje?

Zobacz poniższą galerię: Małgorzata Rozenek-Majdan na kolejnych wakacjach. Zmarzli w Danii grzeją się w tropikach

Małgorzata Rozenek przerażona cenami oliwy i pieczywa! „Nie jestem odklejona od rzeczywistości”
Sonda
Masz plany na wakacje?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany