Niewielu wie, kim jest żona Wojciecha Modesta Amaro. To bardzo wpływowa kobieta [ZDJĘCIA]

2022-06-23 16:30
Wojciech Modest Amaro: kim jest jego żona Agnieszka Amaro
Autor: Instagram Wojciech Modest Amaro: kim jest jego żona Agnieszka Amaro

Wojciech Modest Amaro (50 l.) od kilkunastu lat jest szczęśliwy u boku swojej żony, Agnieszki. Niewielu wie, że to bardzo wpływowa kobieta, która stoi za wieloma sukcesami najsłynniejszego restauratora w Polsce. Zobaczcie, kim jest żona Wojciecha Modesta Amaro i czym się zajmuje. W galerii zdjęć niżej, zobaczycie też, jak wygląda. Urocza z nich para?

Wojciech Modest Amaro swoją żonę poznał w restauracji. „To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy Agnieszka wyszła, wymienialiśmy SMS-y. Już w drugim ustaliliśmy, że chcemy wziąć ślub” - wyznał w rozmowie z "Party". Agnieszka miała już dwie córki z poprzedniego związku: 26-letnią dziś Karolinę i 24-letnią Zuzannę, która ostatnio wyszła za mąż. Córki żony są w tak bliskiej relacji z ojczymem, że panna młoda poprosiła, by odprowadził ją do ołtarza w tym szczególnym dniu.

Wojciech i Agnieszka mają dwóch synów: 13-letniego Nicolasa i 3-letniego Gabriela. Prowadzą szczęśliwe, rodzinne życie z dala od mediów. I choć oboje mają mnóstwo pracy, zawsze dbają o to, by jak najwięcej czasu spędzać razem.

- Niedziela. Jest dla nas święta. Atelier zamknięte, a my mamy czas tylko dla siebie. […] Nasz rytuał polega głównie na tym, że po prostu lubimy być ze sobą. Jak nie musimy nigdzie wyjeżdżać, to niedziela jest wielkim leniuchowaniem. Wszyscy późno wstajemy, czasami potrafimy długo paradować w szlafrokach. I nic nie robić. Modest ogląda tenis, bo uwielbia. Takie odmóżdżenie po całym tygodniu - mówiła Agnieszka Amaro w rozmowie z "Gazeta.pl".

Niewielu wie, że żona Amaro świetnie porusza się w branży biznesowej. Jest absolwentką prestiżowych studiów na Master of Business Administration. Jej doświadczenie zawodowe jest naprawdę ogromne, Agnieszka była między innymi rzecznikiem praw pacjenta i miała własną firmę zajmującą się PR-em. Współpracowała z takimi gigantami, jak Philips czy NBC Universal. Dziś pracuje z mężem i jest jego menagerką.

- Wszystko, co związane z moim mężem, jest kierowane również do mnie - tłumaczyła Agnieszka Amaro. - To, co się dzieje w jego życiu zawodowym, jest konsultowane ze mną. Do mnie należy negocjowanie umów i pisanie ich, a także wszelkie kwestie finansowe. Czasem mam wrażenie, że pracuję na dziesięć etatów.

Zobaczcie, jak wygląda Agnieszka Amaro w galerii zdjęć niżej.

Sonda
Czy w dzisiejszych czasach małżeństwo to już przeżytek?
Kasia Cichopek łamiącym głosem o dzieciach i wsparciu rodziny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE