Niewyobrażalne cierpienie uczestnika "Ninja Warrior Polska". Czuł jakby stracił rękę!

2019-10-08 19:34
NINJA
Autor: Instagram

Program "Ninja Warrior Polska" testuje wytrzymałość uczestników na piekielnie trudnym torze przeszkód. Niesie to za sobą spore ryzyko. Jeden z zawodników musiał wycofać się z udziału z 6 odcinka ze względu na poważną kontuzję. Dziś wieczorem w programie wystąpią Patrycja Wieja i siostry Bukowskie.

Dziś ostatnie eliminacje do wejścia do wielkiego finału pierwszej edycji "Ninja Warrior Polska". Kto będzie bliżej wygranej i tytułu mistrza walk? Tor eliminacyjny okazał się prawdziwym wyzwaniem. W poprzednim odcinku jeden z uczestników - Rafał Kasza, doznał poważnej kontuzji. Zawodnik miał przeprowadzoną artroskopię prawego barku. W piątym odcinku show podczas przeskoków na drabinie poczuł „chrupnięcie” w prawym barku. Jak sam napisał na swoim profilu Instagramowym: - Ból był tak silny, że miałem wrażenie, że za chwilę odpadnie mi cała prawa ręka. Rafał bardzo skrupulatnie przygotowywał się do występu. Tor okazał się bezlitosny. Po wypadku Kasza czuł, że to poważna sprawa: - Jestem pewny, że nie jest to zwykłe naciągnięcie, czy naderwanie... Jutro będę znał wyniki. Trzymajcie kciuki, choć czuje, że dobrze się to nie skończy. Po operacji zawodnik czuje się już trochę lepiej, ale czeka go rehabilitacja. Zapowiada, że jeszcze wróci do gry! 

Za to w dzisiejszym odcinku swoje wielkie marzenie spełni Patrycja Wieja. Patrycja znana z "Projektu Lady" zdradziła, że od dziecka śledziła program i w końcu przyszedł czas na nią: - Jeśli mi ktoś powie, że marzenia się nie spełniają to w to nie uwierzę! Czasami potrzeba na to tylko więcej czasu...  Siostry Bukowskie też szykują się na walkę z torem przeszkód. Jak sobie poradzą? Odpowiedź dzisiaj o 20:10 w Polsacie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE