Piękna Beata

Nieznana siostra Olafa Lubaszenki. Jej mama grała w odważnych scenach z aktorem "Kogla-mogla"

2023-08-29 10:18

Mało kto wie, że Olaf Lubaszenko (55 l.) ma młodszą siostrę przyrodnią, która także jest aktorką. Beata Chyczewska to owoc związku Edwarda Lindy-Lubaszenko (84 l.) z Beatą Paluch (62 l.), aktorką znaną z seriali "Pogranicze w ogniu" i "Papiery na szczęście". W latach 80 zagrała w bardzo odważnych scenach razem z Dariuszem Siatkowskim (+48 l.), gwiazdorem filmu "Kogel-mogel".

Olaf Lubaszenko to syn Edwarda Lindy-Lubaszenki i zmarłej w marcu aktorki pochodzenia rosyjskiego, Asji Łamtiuginy (+82 l.). Jego siostra przyrodnia, Beata Chyczewska (38 l.) to aktorka znana z "Leśniczówki", gdzie gra Izabelę Karpowicz, dyrektorkę szkoły. Od roku 2019 występuje także w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Jej mama to Beata Paluch, która może pochwalić się niezwykle odważną rolą w filmie "Sceny dziecięce z życia prowincji" z 1987 roku, gdzie występuje w scenie seksu z Dariuszem Siatkowskim. 

Paluch nawiązała romans z Edwardem Linde-Lubaszenką w latach 80.. Ona była studentką Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie, a on był tam profesorem. Miał za sobą trzy nieudane małżeństwa. Ostatnie zakończyło się bo był między nimi konflikt serologiczny. - Po kolejnym poronieniu zaproponowałem, żeby znalazła sobie kogoś innego, kto będzie miał odpowiednią grupę krwi - opowiadał Linde-Lubaszenko.

Beata Paluch została jego czwartą żoną. - To ona mnie poderwała. Miałem taki zwyczaj, że poza zajęciami przeprowadzałem indywidualne rozmowy ze wszystkimi studentami. Nie wiem już, co się zdarzyło, ale ją jakoś niechcący pominąłem. Przyszła do mnie z awanturą. No i się z nią spotkałem raz, drugi... W ten sposób zostaliśmy parą, a potem małżeństwem, którego owocem jest nasza córka, też Beata - wspominał w "Gazecie Krakowskiej". Po kilku latach małżeństwa, Beata Paluch odeszła do innego mężczyzny. 

84-letni ojciec Olafa Lubaszenki miał tysiące kochanek. Ciągle mu mało! Niebywałe, kto jest na liście!

Olaf Lubaszenko ważył 165 kg. Najpierw strasznie schudł, a później... Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda
Sonda
Dzieci gwiazd. Chciałbyś/chciałabyś być jednym z nich?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany