Sanah

i

Autor: AKPA Sanah - po ile bilety na zagranicznej trasie koncertowej 2023?

To może zaskoczyć

Nigdy nie zgadniesz, ile rodzeństwa ma Sanah! "Musiałam szybciej jeść"

2023-03-17 13:16

Nieprawdopodobne! Znana piosenkarka Sanah wyznała w najnowszym wywiadzie, że pochodzi ze zdecydowanie wielodzietnej rodziny. Nie wszyscy fani 26-latki wiedzą, jak ich idolka ma dużo braci i sióstr. Jak wychowanie wśród tak licznego rodzeństwo wpłynęło na życie Sanah? Powiedziała szczerze wszystko!

Sanah ma aż sześcioro rodzeństwa! Piosenkarka opowiedziała, jak wyglądało życie w rodzinie wielodzietnej

Sanah to teraz jedna z najbardziej popularnych wokalistek. Jej hity "Szampan", "Ale jazz!" czy "Kolońska i szlugi" potrafią zanucić niemal wszyscy. Jak się okazuje, życie nie zawsze rozpieszczało Zuzannę Irenę Grabowską, bo tak naprawdę nazywa się pochodząca z Warszawy wokalistka. W najnowszym wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" Sanah szczerze opowiedziała o swoim życiu we wczesnej młodości. Sanah ujawniła, że ma bardzo dużo braci i sióstr! "Mam czterech braci i dwie siostry i było nam razem bardzo zabawnie. Ciągle zresztą tak jest. Kochałam to i trochę tęsknię za gwarem w kuchni, kiedy wszyscy hałasowali, śmiali się, cały czas coś się działo. Wciąż jesteśmy bardzo blisko" - wyznała Sanah.

Sanah o swoim dzieciństwie: "Na pewno musiałam szybciej jeść, bo jedzenie bardzo szybko znikało ze stołu"

Jak wychowanie wśród tak licznego rodzeństwo wpłynęło na życie Sanah? Powiedziała szczerze wszystko! "Na pewno musiałam szybciej jeść, bo jedzenie bardzo szybko znikało ze stołu. Każdy z nas jest trochę inny i znalazł swoją własną ścieżkę. Śmieszne, że nikt z mojego rodzeństwa nie kontynuuje już drogi muzycznej. [...] Nauczyłam się dzielić z ludźmi. Nie tylko jedzeniem. Zwracaliśmy uwagę na potrzeby rodzeństwa, żeby nikt nie poczuł się wyobcowany. Bo jak jest tyle osób, to łatwo poczuć się odepchniętym. Musieliśmy myśleć o innych, pomagać sobie" - wyznaje szczerze artystka.

Sonda
Masz rodzeństwo?

Jak naprawdę nazywa się Cleo, Sanah, Kayah i inni?

Pytanie 1 z 12
Cleo tak naprawdę nazywa się...
sanah zaskoczyła nowym utworem! Co wspólnego ma z nim Coldplay?