Nowa kolekcja Ewy Minge pomoże chorym na raka!

2016-06-15 13:25

Ewa Minge po raz kolejny pomaga! Światowej sławy projektantka zaprojektowała kolekcję Black Butterflies Army, której częściowy dochód zostanie przeznaczony na Fundację Black Butterflies, która pomaga chorym na raka. Ubrania inspirowane stylem militarnym będzie można kupić już niebawem w sieci salonów Femestage. Tylko w "Super Expressie" zdjecia kolekcji.

Ewa Minge od lat tworzy zjawiskowe kolekcje, które prezentuje na światowych pokazach mody. Ubrania współtworzone przez gwiazdę można także kupić w sieci salonów Femestage, których w Polsce jest już osiemnaście. To właśnie tam już za kilka tygodni na wieszaki trafi kolekcja Black Butterflies Army. Ewa Minge zaprojektowała ją z myślą o ludziach chorych na raka.

- Moda ma bardzo szeroki zasięg. Jej język jest często wykorzystywany do komunikacji poza światem fashion. Zaprojektowałam kolekcje Black Butterflies Army, inspirowaną stylem militarnym, dla silnych, aktywnych kobiet. Dla takich, które nosząc BB Army będą mogły poczuć się w niej komfortowo w codziennej walce o marzenia. Przy okazji mogą mieć satysfakcję, że kupując tę kolekcję wspierają marzenia tych, których los przyprowadził do naszego Domu Życie, by walczyli z ciężką chorobą. Domu, który fundacja tworzy pod skrzydłami projektantki – kobiety z doświadczeniem w pokonywaniu barier życia codziennego, w tym także choroby - mówi "Super Expressowi" Minge.

Minge zrobiła także drugą kolekcję bluzek Black Butterflies z motylami, które są już dostępna w Femestage. Część przychodów ze sprzedaży również będzie przeznaczona na fundację. Z pieniędzy skorzysta także 7-letnia Lenka, która ma guza mózgu i po operacji będzie wymagała rehabilitacji.

Zobacz: Ewa Minge ratuje 7-letnią Lenkę!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE