Katarzyna Dowbor i Marta Kołdej. Jesienna ramówka Polsatu

i

Autor: AKPA Katarzyna Dowbor i Marta Kołdej. Jesienna ramówka Polsatu

Nowa pani architekt i zachwyt fanów. Wzruszające kulisy programu "Nasz Nowy Dom"

2021-08-17 16:02

Telewizja Polsat zaprezentowała już jesienną ramówkę. Wśród nowych propozycji nadal możemy odnaleźć ulubione programy, w tym wzruszający hit stacji, prowadzony przez Katarzynę Dowbor. "Nasz Nowy Dom" zmienia datę emisji! To już 17. sezon i czas na drobne zmiany. Pojawi się nowa pani architekt! Kim jest Marta Kołdej? Sprawdźcie, z kim będzie współpracować Dowbor i jej ekipa. Jak będzie wyglądać kolejny sezon "Naszego Nowego Domu"? Reakcja fanów jest obłędna!

Polsat zdecydował się na spore zmiany w jesiennej ramówce. Fani programu Katarzyny Dowbor muszą być czujni. "Nasz Nowy Dom" będzie emitowany teraz tylko w czwartki o 20:05. Dlaczego zabrano Dowbor czas antenowy? Wiemy, że z nowym show szykuje się Ewa Wachowicz i Piotr Gąsowski! Szczegóły tutaj. Natomiast na planie 17. sezonu programu "Nasz Nowy Dom" prężnie działała Katarzyna Dowbor, Martyna Kupczyk, Marcin Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, czyli prowadząca i architekci. Do tej ekipy dołączy nowa pani architekt! Jest nią Marta Kołdej, którą można dostrzec w zwiastunie nowego sezonu. Architektka pojawiła się również na imprezie przedstawiającej ramówkę Polsatu. Pozowała tuż obok Dowbor. 

Tym razem remontujemy nie tylko domy, ale także zmieniamy życie tych rodzin! - zapowiedziała Katarzyna Dowbor.

Zwiastun nadchodzącego sezonu jest bardzo wzruszający. Fani programu są wdzięczni za tego typu treści:

- Tylko u Was widzę działanie Boga.

- Kochać bliźniego to wielka cnota.

- Już czekam z niecierpliwością.

- Piękna inicjatywa, daje nadzieję na lepsze życia dla wielu rodzin.

- I znowu muszę zaopatrzyć się w chusteczki ❤️ jak dobrze, że pomagacie. 

Aktorka "Osieckiej" złamała nogę podczas tańca

Kim jest Marta Kołdej?

Nowa pani architekt jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Ze swoim fachem związana jest już 20 lat:

- Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, móc pracować ramię w ramię z tak doświadczonymi Architektami: Martyną, Maćkiem, Wojtkiem i oczywiście ikoną polskiej telewizji Katarzyną Dowbor. Cieszę się także na pracę zespołową z ekipami wykonawców, bez których program by nie istniał. Myślę, że opinie o świetnej atmosferze na planie absolutnie nie są przesadzone, chociaż na pewno pod koniec każdego odcinka jest bardzo gorąco. Fantastycznie jest móc dołożyć swoją cegiełkę do projektu, w którym ludzie pomagają zmienić życie innym ludziom.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE