Nowa pogodynka w TVN. Spore zmiany także u konkurencji

2022-05-03 18:10
Magda Adamowicz - nowa pogodynka TVN
Autor: Instagram Magda Adamowicz - nowa pogodynka TVN

Magda Adamowicz, która związana była z redakcją "Faktów po południu" w TVN24, została nową prezenterką prognozy pogody w Grupie TVN. Nową pogodynkę ma także Polsat News. Jest nią Ksenia Chlebicka, która brała udział w pierwszej edycji "Top Model".

Magda Adamowicz pierwszą prognozę pogody przedstawiała w sobotę 30 kwietnia w porannym paśmie TVN24 "Wstajesz i wiesz". Ze stacją związana jest od 4 lat. Wcześniej pełniła funkcje researcherki i producentki. Tym samym dołączyła do ekipy, na którą składają się Maja Popielarska, Tomasz Wasilewski, Tomasz Zubilewicz, Dorota Gardias, Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska i Anna Dec.

Ksenia Chlebicka z kolei karierę zaczęła jako 19-latka, w pierwszej edycji "Top model" w 2010 roku. Później była twarzą programu Klejnot TV i Biżuteria TV, a następnie związała się z telewizją Superstacja i Wydarzenia24, gdzie realizowała prognozę pogody. Teraz dołączyła do Polsat Games. W kanale Wydarzenia24 od niedawna jest także Kinga Kwiecień, która pracowała w Telewizji Polskiej, m.in. w redakcji TVP Sport oraz w "Wiadomościach". Teraz także będzie zajmowała się tematyką sportową.

Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE