Julia Wieniawa na wymarzonej majówce. Będziecie w szoku, jak ją spędziła!

i

Autor: Akpa

Śliczna Julia Tychoniewicz

Nowa przyjaźń Julii Wieniawy. Tak zajada się z córką Miss Polonia [ZDJĘCIA]

2023-05-09 11:38

Julia Wieniawa gościła ostatnio w Madrycie. W stolicy Hiszpanii spotkała się m.in. z 22-letnią modelką, Julią Tychoniewicz. Aktorka i córka Miss Polonia 1995, Ewy Tyleckiej zajadały się frytkami z guacamole. Trzeba przyznać, że Tychoniewicz jest bardzo podobna do swojej mamy z czasów młodości. Ciekawe, czy będzie chciała pójść w jej ślady?

Ewa Tylecka-Mellor w swoim dorobku oprócz korony Miss Polonia ma także tytuł Miss Globe 1998 i I wicemiss American Dream Calendar Girl 1998. Studiowała marketing i zarządzanie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, skąd wyemigrowała na Florydę do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracowała jako modelka. Po rozstaniu z Andrzejem Tychoniewiczem wyszła po raz drugi za mąż i zamieszka we Freeport na Bahamach. Ma z nim syna Dylana.

Julia Tychoniewicz także jest modelką, która pracuje m.in. w Stanach Zjednoczonych. Jej profil na Instagramie obserwuje już 160 tysięcy internautów. Z kolei na TikToku jest ich już blisko 440 tysięcy (ponad 14 milionów polubień filmików). Julia śmiało mogłaby wziąć udział w wyborach na najpiękniejszą Polkę. Jej mama, która pochodzi z Dzierżoniowa reprezentowała Dolny Śląsk.

Miss Polonia zmarła tragicznie. Tak wygląda jej grób. Niezapomniani. WIDEO

Przedwojenne miss. Tragiczne losy najpiękniejszych Polek. Niezapomniani
Sonda
Która Miss jest Twoim zdaniem piękniejsza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany