Nowe show TVP "Dance, Dance, Dance". Tak tańczą uczestnicy [WIDEO]

2019-03-02 16:00

„Dance, Dance, Dance” jest zapowiadany jako najnowocześniejszy program w polskiej telewizji. Wszystko dzięki nowatorskim efektom specjalnym, które będą łączyły świat realny z generowanym komputerowo. Na parkiecie zobaczymy Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego,  Marcelinę Zawadzką z Rafałem Maślakiem, Monikę Mazur z Darkiem Wieteską, Patricię i Victorię Kazadi, Klaudię Halejcio z Pauliną Krupińską oraz Katarzynę Dziurską z Emilem Gankowskim. 

W sieci pojawiało się właśnie nagranie z prób do wspólnego występu Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Najmłodsi uczestnicy programu zmierzą się z choreografią z klipu „What About Us” Pink. W pierwszym odcinku „Dance, Dance, Dance” nie zbraknie także łez. Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio nie mogły przestać płakać. Wszystko przez treningi trwające kilka godzin dziennie. Ostatnie cztery tygodnie najwyraźniej dały w kość uczestniczkom nowego tanecznego show TVP2. 

Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio zaprezentują w sobotni wieczór choreografię z klipu „Party Rock Anthem” LMFAO ft. MC Hammer. Po wspólnym występie aktorka "Pierwszej miłości" wykona układ taneczny z teledysku „Focus” Ariany Grande. Siostry Patricia i Victoria Kazadi zatańczą natomiast do piosenki "Survivor" Destinys Child, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak wykonają układ do "Uptown Funk" (Mark Ronson -feat. Bruno Mars), aktorzy "Na sygnale" Monika Mazur i Dariusz Wieteska odtworzą słynny taniec z filmu "Dirty dancing" (Bill Medley, Jennifer Warnes - (I've Had) The Time Of My Life), a  Katarzyna Dziurska z narzeczonym Emilem Gankowskim zatańczą do "Footloose" (Kenny Loggins).

Przypomnijmy, że popisy taneczne ocenią jurorzy: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Program poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Premierowy odcinek „Dance, Dance, Dance” już w sobotę 2 marca o godzinie 20:05 w TVP2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE