Nowy grób Ryszarda Kotysa. Serialowy Paździoch ma piękny nagrobek

2021-10-12 12:45
Grób Ryszarda Kotysa
Autor: Paweł Jaskółka Grób Ryszarda Kotysa

Ryszard Kotys (+88 l.), czyli odtwórca roli Mariana Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich", doczekał się pięknego nagrobka. Aktor, który zmarł 27 stycznia 2021 roku, pochowany jest na cmentarzu w Lusowie pod Poznaniem.

Ryszard Kotys spoczął z dala od wielkich polskich gwiazd - w Lusowie, miejscowości liczącej 1500 mieszkańców. Aktor pod koniec życia zmagał się z demencją oraz problemami z poruszaniem się. W styczniu 2021 roku wykryto u niego zakażenie COVID-19. Mimo obecności w szpitalu w Poznaniu, lekarzom nie udało się go uratować. Serialowy Marian Paździoch zmarł po kilku dniach od pojawienia się infekcji. Tym samym "Świat według Kiepskich" stracił kolejnego aktora, który stanowił o popularności tego serialu. Kilka miesięcy wcześniej zmarł Dariusz Gnatowski (+59 l.), czyli odtwórca Arnolda Boczka. On także był zakażony koronawirusem. Aktorów po raz ostatni w produkcji Polsatu będzie można zobaczyć pod koniec października, kiedy to zostaną wyemitowane nowe odcinki Kiepskich. Zostały one nagrane ponad rok temu.

Boczek i Paździoch wracają do Polsatu. Nowe odcinki "Świata według Kiepskich"

Nowy nagrobek na grobie Ryszarda Kotysa jest bardzo okazały i oryginalny. Wykonany jest z pięknego kamienia. Nie brakuje na nim także roślinności. Jako pierwszy opublikował go pan Kacper Michalski z Tarnowa Podgórnego. Zdjęciem podzielił się na profilu programu "Niezapomniani. Cmentarne historie" na Facebooku.

Tak wygląda grób Ryszarda Kotysa tuż po pogrzebie. Uwagę zwraca szarfa od kolegów z pracy, wzruszające!

Groby aktorów "Świat według Kiepskich"
Sonda
Podoba Ci się grób Ryszarda Kotysa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE