Opole 2023 - Roxi Węgiel

i

Autor: Piotr Podlewski/AKPA

Opole Festiwal 2023

Odważna kreacja Roksany Węgiel. Tak seksownie jeszcze nie wyglądała. Szczęka opada!

2023-06-09 21:00

Roksana Węgiel wprawiła w zachwyt wszystkich w Opolu. Zrobiła to nie tylko głosem, ale także swoim zjawiskowym wyglądem. Gwiazda pokazała się na scenie w pięknej kreacji i rozgrzała nie tylko scenę, ale i wyobraźnię szczególnie siedzących na widowni ale i przed telewizorami mężczyzn. Czarna sukienka opinała zgrabne ciało 19-letniej artystki i podkreślała jej wdzięki. Musicie to zobaczyć!

Trwa opolski festiwal. Na scenie pojawiło się wielu artystów polskiej estrady. Wśród nich młoda piosenkarka — Roksana Węgiel, która na scenie zaprezentowała się w czarnej sukience podkreślającej jej zgrabne ciało. Artystka na swoim Instagramie pokazała jak wyglądały przygotowania w garderobie. Kryształki wysadzane na sukience błyszczały z daleka. Dekolt w sukni przykuwał uwagę, podobnie jak duże wycięcia znajdujące się na jej brzuchu. Trzeba przyznać, że w tak odważnej stylizacji chyba jeszcze jej nie widzieliśmy.

Roksana Węgiel pojawi się na festiwalu w TV. Do tej pory tego nie mówiła!

Roksana Węgiel wystąpi tego dnia jeszcze raz. Jej drugi koncert planowany jest na godz 21.53 w piątek.

Festiwal zainauguruje piątkowy koncert „Wielka Gala. Od Opola do Opola”, podczas którego przypomniane zostaną muzyczne wydarzenia (płyty i piosenki). Zaprezentowani zostaną także młodzi wykonawcy i nowe trendy w muzyce.

W piątek planowane są rónież występy takich artystów, jak Golec uOrkiestra, Lombard, Trubadurzy, Wanda i Banda, Marina Łuczenko, Zakopower, Viki Gabor i Dominik Dudek.