Odważna stylizacja Kajry na premierze sztuki. Mało brakowało, a wypadłby jej biust?!

2023-12-06 22:45

Plejada gwiazd zawitała do teatru "Garnizon Sztuki". Wszystko za sprawą premiery sztuki teatralnej "Klub Niepokornych". Na ściance mogliśmy zobaczyć między innymi: Joannę Racewicz, Sylwię Bombę z Grzegorzem Collinsem, a także Kajrę i Sławomira. Kreacja Kajry była bardzo odważna! Zobaczcie te zdjęcia!

W warszawskim Teatrze Garnizon Sztuki Grażyny Wolszczak i Joanny Glińskiej odbyła się premiera spektaklu "Klub Niepokornych" w reżyserii Piotra Ratajczaka. Sztuka opowiada o trudnościach w porozumiewaniu się i akceptacji, młodzieńczym buncie i dojrzewaniu. Na scenie pojawili się Iga Krefft, Kacper Sasin, Patryk Cebulski, Jan Wieteska, Kornelia Strzelecka oraz Magdalena Kumorek. Na ściance aż zaroiło się od gwiazd! Uwagę przykuła odważna kreacji Kajry!

Kajra z dużym dekoltem na premierze "Klubu Niepokornych"! Odważna stylizacja! 

Na premierze sztuki "Klub Niepokornych" zjawiło się wiele gwiazd. Na ściance chętnie pozowali między innymi: Alan Andersz, Joanna Racewicz, Sylwia Bomba i Grzegorz Collins, czy Kajra i Sławomir. Jej kreacja bez wątpienia przykuła uwagę fotoreporterów! Postawiła ona na w pełni czarną stylizację z bardzo głębokim dekoltem! Fotoreporterzy nie mogli od niej oderwać swoich aparatów! Zobaczcie, jak wyglądała! 

Zobacz poniższą galerię:

Listen on Spreaker.