Ojciec nabija się z Anny Popek. Ale pojazd! Tarzamy się ze śmiechu

2022-05-21 8:45
Zakonnik nabija się z Anny Popek
Autor: Damian Klamka/East News, Marcin Wziontek/Super Express

Anna Popek to jedna z największych gwiazd TVP. Na Woronicza uchodzi już za prawdziwą legendę. Do Telewizji Polskiej trafiła jeszcze w latach 90. i szybko zyskała wielką sympatię widzów. Prezenterka lubi od czasu do czasu nagłaśniać w mediach społecznościowych różne akcje i inicjatywy. Teraz gwiazda TVP zareklamowała piknik wojskowy, co nie umknęło uwadze zakonnika Grzegorza Kramera. Ojciec nabija się z Anny Popek, a my tarzamy się ze śmiechu.

Anna Popek po raz kolejny zwróciła na siebie uwagę w internecie. Gwiazda TVP po wybuchu wojny na Ukrainie w poruszający sposób modliła się na Instagramie. W spokojniejszych czasach natomiast wielką furorę w sieci zrobił zmysłowy pokaz tańca Anny Popek w telewizyjnym studiu. Występ okraszony został wykonaniem piosenki "Bo we mnie jest seks", co dodatkowo spotęgowało emocje. Tym razem prezenterka TVP postanowiła zareklamować piknik wojskowy. Zrobiła to w mocno oryginalnym stylu. "Jakie plany na weekend? Może na piknik wojskowy się wybierzecie? Odbywać się będą w 32 miastach w całym kraju" - informowała Anna Popek. Uwagę internautów przykuła przede wszystkim fotka dziennikarki. Wymownie skomentował ją jezuita - ojciec Grzegorz Kramer. - Ale co ma piknik wojskowy do zdjęcia torebki na kawiarnianym stole? - spytał zaczepnie. 

W naszej galerii prezentujemy pikantne zdjęcia Anny Popek

Użytkownicy Twittera w zabawny sposób odnieśli się do komentarza ojca. - Może pani w tej torebce groch im niesie. Taki piknik bez grochówki się nie uda - przytomnie zauważył jeden z internatów. Inny z kolei stwierdził, że torebka Anny Popek to... "torebka taktyczna". 

NIE PRZEGAP: Szalona randka Michała Wiśniewskiego. Wybuch namiętności! Gorące zdjęcia

Pies kąsa Annę Popek w czasie relacji na Instagramie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE