Szalona randka Michała Wiśniewskiego. Wybuch namiętności! Gorące zdjęcia

2022-05-21 4:55
Michał Wiśniewski  i Pola Wiśniewska wielka miłość na lodach
Autor: papara26 Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska wielka miłość na lodach

Michał Wiśniewski (50 l.) to kochliwy facet, który nie wstydzi się okazywać swoim kobietom czułości w miejscach publicznych. Ostatnio swoją obecną żoną Polę (37 l.) obcałowywał na sopockim deptaku. Para nie mogła oderwać od siebie ust. Tak bardzo lgnęli do siebie, że w rękach topiły im się lody.

Zespół Ich Troje jest jedną z gwiazd tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Michał Wiśniewski na imprezę zabrał ukochaną żonę i synka Falco Amadeusa (17 mies.). W przerwach pomiędzy próbami wokalista każdą wolną chwilę spędza z najbliższymi. Gwiazdor zabrał swoją rodzinkę na lody, ale najwyraźniej piękna Pola jest bardziej słodka niż smakołyki, które prawie topiły się im w rękach, kiedy namiętnie całowali się i przytulali na sopockim molo. Wiśniewscy najpierw świętowali urodziny Poli w jednej z modnych knajpek, a potem wybrali się na spacer. I chociaż była to randka we troje, będący w wózku owoc ich wielkiej miłości absolutnie nie przeszkadzał rodzicom, których łączy tak silne przyciąganie ciał, że nie mogli oderwać się od siebie.

- Nie ważne gdzie, ważne, że razem – napisał Michał pod jednym z ostatnich zdjęć z Sopotu, które sam zamieścił w sieci.

Więcej czułości Poli i Michała Wiśniewskich znajdziecie w galerii poniżej.

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!
Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE