Ależ ona wyglądała!

Okropne, do czego namawiali Martynę Wojciechowską, gdy była modelką! "Miały być wybiegi"

2023-08-04 12:32

Martyna Wojciechowska to prawdziwa kobieta sukcesu. Dziennikarka, prezenterka, podróżniczka, a nawet kierowca rajdowy - we wszystkich tych profesjach miała wspaniałe osiągnięcia. Martyna Wojciechowska jest niczym król Midas - wszystko czego dotknie, zamienia się w złoto. Początki jej kariery jednak nie były usłane różami. Przyszła gwiazda telewizji była modelką, ale potem coś nie wyszło. Po latach zdradziła, do czego ją wówczas namawiali. To okropne!

Martyna Wojciechowska była modelką. Potem ważyła 75 kilogramów

Martyna Wojciechowska od lat jest wzorem dla wielu polskich kobiet, a także obiektem westchnień dla rzeszy mężczyzn. Niedawno prezenterka mocno schudła, co zaniepokoiło jej fanów. Kiedyś Martyna Wojciechowska w programie "Dzień dobry TVN" wyznała, że waży 75 kilogramów. Nie wiemy, ile teraz pokazuje waga. Wszak kobiet o takie rzeczy się nie pyta. Gwiazda telewizji jednak do dbania o formę i ciało jest przyzwyczajona. W końcu - o czym mało kto wie - w młodości była modelką. Niedawno Martyna Wojciechowska wrzuciła do sieci zdjęcie z czasów, gdy była jeszcze nastolatką. Na czarno-białej fotografii prezenterka zupełnie nie przypomina siebie. Prawdopodobnie wtedy jeszcze planowała zrobić karierę na wybiegu. Po latach jednak dziennikarka - delikatnie mówiąc - nie wspomina dobrze tych czasów. 

Okropne, do czego namawiali Martynę Wojciechowską. Na szczęście nie wyszło

Podróżniczka i prezenterka zamieściła na Instagramie kolejne swoje stare zdjęcie (pod artykułem zobaczysz galerię zdjęć z Martyną Wojciechowską z różnych lat jej życia). Tym razem w kolorze. Wielu internautów nie dowierza, że to Martyna Wojciechowska. Ona sama jednak potwierdza, że to właśnie ona, tylko nieco przerobiona przez "speców". - Miałam być modelką, miały być wybiegi i fashion weeki… Tak mówili. Nie wyszło mi! Tak jak jeszcze wiele innych rzeczy w życiu. I wyszło to na dobre - podkreśliła Martyna Wojciechowska. Przy okazji zdradziła, co miało jej się przytrafić w tamtych czasach. Okropne, do czego namawiali Martynę Wojciechowską, gdy była modelką! 

Dalsza część tekstu pod galerią

Dziś aż trudno mi uwierzyć, że mogłam dać się tak "przerobić" do zdjęcia, bo ktoś starszy i ponoć "mądrzejszy" powiedział ufnej nastolatce, że tak jest dobrze, że tak jest modnie… Agencja modelek namawiała na operację nosa i schudnięcie, bo bez tego nie zrobię "kariery". Byłam wciskana w ramy, do których nie pasowałam. Dobrze, że nie posłuchałam - zwierzyła się po latach gwiazda telewizji.

Martyna Wojciechowska szczerze o adoptowanej córce Kabuli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany