Ola Żebrowska pokazała nagie zdjęcie

i

Autor: instagram/@olazebrowska Ola Żebrowska pokazała nagie zdjęcie

Odważne zdjęcie

Ola Żebrowska pokazała nagie zdjęcie! Tak wygląda jej ciało tuż po porodzie. Wojciechowska zachwycona

2022-08-17 9:30

Aleksandra Żebrowska (35 l.) niedawno urodziła czwarte dziecko! Ona i Michał Żebrowski (50 l.) nie posiadają się ze szczęścia. Teraz żona aktora postanowiła pokazać, jak wygląda jej ciało tuż po porodzie. Na Instagramie pojawiło się nagie zdjęcie Żebrowskiej, które zachwyciło m.in. Martynę Wojciechowską.

Aleksandra Żebrowska jest influencerką oraz właścicielką marki z produktami dla niemowląt i mam, a prywatnie - żoną Michała Żebrowskiego. Przez ostatnie miesiące relacjonowała przebieg swojej czwartej ciąży, wspominając m.in. o problemach kobiet w stanie błogosławionym, w tym o korzystaniu z toalety w PKP. 30 lipca Michał Żebrowski poinformował, że Ola Żebrowska urodziła

Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych, żona aktora wyszła już ze szpitala, wróciła również do aktywności w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu pojawiają się zdjęcia pokazujące macierzyństwo bez lukru. Ostatnio żona Michała Żebrowskiego postanowiła pokazać internautom, jak wygląda kobiece ciało tuż po porodzie. Nagie zdjęcie Oli Żebrowskiej spotkało się z ciepłym odbiorem. 

"Dzielna jesteś", "Nic piękniejszego dziś na IG nie zobaczę", "Coś, czego inny na insta nigdy nie pokaże. Jesteś ponad wszystko" - zachwycali się obserwatorzy Żebrowskiej. 

Fotografię udostępniła również Martyna Wojciechowska. Podróżniczka opisała przy okazji, jak czuła się we własnym ciele po porodzie. Zdradziła, że trudno było jej zaakceptować to, jak wyglądała, i nie czuła się piękna - nie chciała nawet oglądać się w lustrze i przywdziewała kryjące ubrania. Wojciechowska zwróciła uwagę na to, jak ważne jest normalizowanie pociążowego ciała, i podziękowała Oli Żebrowskiej za odwagę, którą wykazała się, pokazując zdjęcia wykonane na krótko po porodzie. 

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!
Sonda
Lubisz Olę Żebrowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE