Aleksandra i Michał Żebrowscy

i

Autor: AKPA/Gillert, Michał Żebrowski/Instagram Aleksandra i Michał Żebrowscy

Gratulacje!

Ola Żebrowska urodziła! Tak wygląda jej czwarte dziecko

2022-07-30 21:26

Michał Żebrowski (50 l.) wrzucił zdjęcie swojej żony ze szpitala i jako pierwszy pochwalił się, że urodziła ich czwarte dziecko. Wkrótce potem sama żona aktora podzieliła się z fanami uroczą fotką z maluszkiem. Aleksandra (35 l.) już od jakiegoś czasu czekała z utęsknieniem na poród, bo maluszkowi nie spieszyło się świat.

Aleksandra i Michał Żebrowski na bieżąco relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych. Pokazują, że mają poczucie humoru i spory dystans do siebie. To właśnie tam żona aktora w zabawny sposób poinformowała, że spodziewa się czwartego dziecka. Przez całą ciążę wrzucała zdjęcia powiększającego się brzuszka. Szczególnie końcówka błogosławionego stanu wywoływała u Oli spory uśmiech, bo miała coraz więcej problemów w codziennym życiu, co często obracała w żarty. Jednak z utęsknieniem czekała już na poród...

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Aleksandra Żebrowska w napięciu czekała na poród

Informacja, że para spodziewa się czwartego dziecka od początku wzbudziło sporo emocji. Jednak Ola od zawsze mówiła, ze chce mieć dużą rodzinę. Do tej pory doczekali się trzech synów: Franciszka (12 l.), Henryka (9 l.) oraz Feliksa (2 l.). Wszyscy więc mieli nadzieję, że tym razem pojawi się dziewczynka. I właśnie taka informacja została jakiś czas temu przekazana na oficjalnej stronie firmy Żebrowskiej. Maluszek jednak nie spieszył się z przyjściem na świat, a żona aktora nie ukrywała, że chętnie by już urodziła. Będąc w 40. tygodniu ciąży dostała zalecenie od lekarza, jak przyśpieszyć poród: 

"Zalecenia od lekarza:

sexsportspacerschodyspicy food

To poproszę spicy food", napisała na Instagramie. 

Żebrowscy zostali rodzicami po raz czwarty!

W końcu stało się! Aleksandra Żebrowska urodziła, czym dumny tata pochwalił się w sieci. "Mama x4 ? @olazebrowska", napisał na Instagramie aktor. Dodał też zdjęcie swojej ukochanej żony ze szpitala. Kilkanaście minut później sama Ola pochwaliła wrzuciła do sieci uroczą fotografię z noworodkiem. Widać, że znana mama jest szczęśliwa, a maleństwo spokojne przy jej piersi. A my gratulujemy i życzymy zdrowia mamie i maluszkowi!

Sonda
Zdecydowałabyś się na tak liczną rodzinę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany