Nowe zdjęcia

Olaf Lubaszenko wciąż nosi maseczkę na twarzy. Wróciły problemy ze zdrowiem?

2023-02-27 5:30

Olaf Lubaszenko (55 l.) jak mało kto wie, jak ważne jest zdrowie. Aktor przez lata zmagał się z depresją, nadwagą, a także cukrzycą. Dlatego robi wszystko, by jak najdłużej cieszyć się dobrą formą. Wychodząc na zakupy, wciąż zakłada maseczkę ochronną, chociaż nie jest to już wymagane. Lepiej jednak dmuchać na zimne...

Los boleśnie doświadczył tego wielkiego aktora. Kiedy sytuacja była naprawdę dramatyczna, Olaf Lubaszenko zniknął z mediów i walczył o siebie. Dzięki temu mógł pochwalić się metamorfozą, która zaskoczyła wszystkich. Niestety, wtedy się okazało, że zmaga się z cukrzycą.

Olaf Lubaszenko walczył o zdrowie

O swoich zmaganiach opowiedział w rozmowie z nami. – W moim przypadku nie dałoby się oddzielić cukrzycy od dwóch poważnych problemów, czyli od otyłości i od towarzyszącej jej depresji. Moja otyłość stała się początkiem problemów z cukrzycą. Mam cukrzycę typu II. Została ona zdiagnozowana przy okazji mojej wizyty u lekarza w sprawie leków na nadciśnienie i żołądek – powiedział kilka lat temu w rozmowie z nami.

Z czasem sytuację udało się opanować. Nie zmieniło się jednak podejście gwiazdora do zdrowia i dbania o siebie. Kilka dni temu wyszedł na zakupy, a na twarzy miał maseczkę ochronną. W sezonie szalejącej grypy to postawa godna naśladowania. 

Potem odjechał swoim luksusowym autem za prawie ćwierć miliona złotych. Robi wrażenie?

Olaf Lubaszenko ważył 165 kg. Najpierw strasznie schudł, a później... Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda
Sonda
Znasz kogoś, kto choruje na cukrzycę?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają