Olaf Lubaszenko schudł 80kg

i

Autor: Akpa/instagram Olaf Lubaszenko schudł 80kg

Olaf Lubaszenko SCHUDŁ 80 KILOGRAMÓW! Co za zmiana! Jak to zrobił? MAMY ZDJĘCIA

2020-11-17 5:30

Jeszcze kilka lat temu Olaf Lubaszenko (52 l.) ważył aż 165 kg. Dziś to zupełnie inny człowiek - smukły, o sportowej wręcz budowie i szlachetnych, męskich rysach twarzy. Olaf Lubaszenko pokonał otyłość, schudł blisko 80 kg i odzyskał swój dawny wygląd. Aktor wygląda dziś jak model!

Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Tak, tak, ten smukły mężczyzna to Lubaszenko. Popularny aktor wygląda jak model. Na jego najnowszych zdjęciach nie widać śladu nadwagi. Aktor wziął się za siebie i zgubił blisko 80 kg, które bardzo ciążyły mu przez ostatnie lata. Głównie dlatego, że wiązały się z depresją.

– Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane – wyznał i dodał, że przez swoją wagę cierpi jeszcze na cukrzycę i bezdech senny

Zobacz: Olaf Lubaszenko wyniszczony DEPRESJĄ

Aktor myślał o operacji zmniejszenia żołądka. Ale bardzo się jej obawiał.

– Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć – powiedział.

Na szczęście Lubaszenko od zawsze kochał sport i to bardzo pomogło mu w zrzucaniu wagi. Zadbał też o swoją dietę i zdrowie psychiczne. Efekty są spektakularne! 

Zobacz także: TAK ODCHUDZAJĄ SIĘ GWIAZDY. Rodowicz je boczek, a Gessler... kwiatki. NOWE DIETY

Edyta Folwarska VIDEOBLOG: Ile ważą i jakie diety stosują gwiazdy Disco Polo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany