Olga Frycz po dwóch porodach w formie życia! Pokazała wyćwiczone ciało w bikini

2022-07-28 18:30

Olga Frycz (36 l.) jest mamą dwóch dziewczynek. Młodsza z nich urodziła się w październiku 2021 roku. Choć od drugiego porodu minęło niewiele czasu, aktorka może pochwalić się niesamowitą formą! Najnowsze zdjęcie Olgi Frycz w bikini wywołało furorę. Spójrzcie tylko na ten płaski brzuch!

Olga Frycz po dwóch porodach w formie życia!

i

Autor: instagram/@tojafrycz Olga Frycz po dwóch porodach w formie życia!

Olga Frycz wychowuje dwie córki - jedna z nich, Helenka (4 l.), to owoc jej związku z trenerem Grzegorzem Sobieszkiem, zaś młodsza, niespełna roczna Zosia jest dzieckiem aktorki i podróżnika Łukasza Nowaka. Jak podkreśla mam dziewczynek, świadomie zdecydowała się na samotne macierzyństwo i dziś nie jest w związku z żadnym z ekspartnerów.

Olga Frycz chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia na instagramowym profilu, który śledzi ponad 320 tysięcy internautów. Możemy tam znaleźć zdjęcia oraz nagrania aktorki oraz jej córeczek. Choć ich życie może się wydawać idealne, Olga Frycz nie ukrywa, że ma sporo za uszami. Jak sama mówi, daleko jej do wzorowej mamy. Zdarzają jej się wpadki - swego czasu Olga Frycz zostawiła dwuipółletnią córeczkę w aucie, by samotnie wyjść na zakupy. Aktorka wyciąga jednak lekcję z każdego błędu i stara się być coraz lepszą mamą. 

Frycz świetnie odnajduje się w tej życiowej roli, a dziewczynki są całym jej światem. Mimo to znajduje czas również na zadbanie o samą siebie. Jak widać, to procentuje - niespełna rok po porodzie Olga Frycz może pochwalić się niesamowitą figurą! To efekt dbania o dietę oraz regularnych treningów, które wykonuje m.in. z Mają Bohosiewicz. Najchętniej stosują trening HIIT, który pozwala na spalenie dużej ilości kalorii przy jednoczesnym budowaniu mięśni. 

Zdjęcie Olgi Frycz w bikini wywołało prawdziwą furorę. Aktorka ma umięśniony, płaski brzuch, a jej sylwetka zachwyciła fanów! 

"Super figura"

"Piękna forma"

"Zmotywowałaś mnie do ćwiczeń" - piszą internauci.

Trzeba przyznać, że figura Olgi Frycz robi duże wrażenie! 

Sonda
Lubisz Olgę Frycz jako aktorkę?
Radosław Majdan daje 2-letniemu synowi prowadzić auto

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki