Olga Kalicka rozstała się ze swoim partnerem

i

Autor: AKPA Olga Kalicka rozstała się ze swoim partnerem

Olga Kalicka rozstała się z ojcem swojego dziecka! A niedawno planowali ślub...

2021-12-14 9:24

Olga Kalicka (28 l.) ogłosiła, że rozstała się z partnerem, ojcem jej dziecka. Aktorka znana z serialu TVP "Rodzinka.pl" oraz filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju" poinformowała o końcu swojego związku na Instagramie. Kalicka była zaręczona z Cezarym Nowakiem. Gwiazda zdobyła się na bolesne wyznanie. Sprawdź, co napisała.

Olga Kalicka od kilku lat była związana z Cezarym Nowakiem. Aktorka publikowała ich wspólne zdjęcia w sieci, ale ostatnio wstawiała głównie posty dotyczące premiery filmu "Dziewczyny z Dubaju", w którym zagrała jedną z głównych ról, a także inne wpisy zawodowe. Pokazywała też, jak spędza czas ze swoim synkiem. To już mogło zapowiadać ochłodzenie stosunków z partnerem.

Kalicka była zakochana

Aktorka jakiś czas temu przyjęła nawet jego zaręczyny. O swoim ukochanym pisała tak: - Jest dzielny, odpowiedzialny, czasem zbyt romantyczny, mało sprząta w domu, ale zmywa naczynia, gra pięknie na gitarze i jest najlepszym tatą na świecie! Za to go kocham i za wiele innych rzeczy - pisała na Instagramie w dniu urodzin mężczyzny. 

Aktorka powiadomiła w sieci o rozstaniu. Ciąg dalszy tekstu poniżej.

Afera z filmem "Dziewczyny z Dubaju". Doda i Maria Sadowska wykorzystane?

Galeria: Zobaczcie, jak Olga Kalicka prezentowała się na premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju".

Olga Kalicka potwierdziła plotki o rozstaniu na Instagramie. Zaczęła od tego, że to dla niej bolesne wyznanie:Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to, czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. 

Aktorka prosi o wsparcie i wyrozumiałość.

Sonda
Rozstanie rodziców małego dziecka
Nasi Partnerzy polecają