Ale piękna!

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy. Prawdziwa gwiazda! Ania Przybylska byłaby z niej dumna NOWE ZDJĘCIA

2023-07-27 11:24

Ta dziewczyna ze światem polskiego show-biznesu jest już za pan brat. Córka zmarłej, popularnej aktorki i fotomodelki Ani Przybylskiej wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami", ma także na swoim koncie rolę w serialu „Gliniarze". Zobaczcie NAJNOWSZE ZDJĘCIA wschodzącej gwiazdy.

Młoda, piękna, zdolna - Oliwia Bieniuk, córka zmarłej aktorki i fotomodelki Ani Przybylskiej, w blasku reflektorów czuje się znakomicie. Idzie w ślady mamy? Sporo na razie na to wskazuje.

20-latka zaczynała od występów w „Tańcu z gwiazdami" w 2021 roku. Wraz z Michałem Bartkiewiczem - choć niektórzy jurorzy powątpiewali w taneczne umiejętności Oliwii - dotarli daleko, bo aż do 8. odcinka, w którym to odbył się półfinał. 

W październiku 2022 r. Oliwia została studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej Bogusława Lindy, a już na początku 2023 r. weszła do obsady serialu „Gliniarze". Gra Julię Szwarc, siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca, która przyjeżdża do Warszawy, by studiować psychologię, zadamawia się w biurze i wprowadza nieco zamieszania. 

Jak dalej potoczy się kariera Oliwii Bieniuk w show-biznesie? Pewnie już niebawem się przekonamy. Chętnie pozuje na ściance, udziela się w mediach społecznościowych. Zobaczcie jej NAJNOWSZE ZDJĘCIA. 

Sonda
Oliwia Bieniuk jest twoim zdaniem bardziej podobna do taty, czy mamy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany