Oliwia Bieniuk wdała się w publiczną awanturę! Nastolatce puściły nerwy

i

Autor: AKPA Oliwia Bieniuk wdała się w publiczną awanturę! Nastolatce puściły nerwy

Burza w sieci!

Oliwia Bieniuk wrzuciła zdjęcie z macochą. Okropne reakcje internautów! "Zastanów się 10 razy, zanim coś odpiszesz..."

2023-07-04 9:47

Oliwia Bieniuk (20l.) jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio córka Anny Przybylskiej wybrała się do Malagi. Z tej okazji dodała na Instagrama zdjęcie ze swoją macochą, Zuzanną Pactwą. Niespodziewanie, pod zdjęciem zawrzało. Zobaczcie, o co poszło!

Oliwia Bieniuk nie kryje się z tym, że ma dobry kontakt z nową partnerką swojego ojca. Choć jak kiedyś wyznała, nie było to łatwe zadanie. Po śmierci Anny Przybylskiej, były piłkarz związał się z Martyną Gliwińską, z którą ma syna Kazimierza. Związek jednak nie przetrwał. Teraz Jarosław Bieniuk związał się z modelką, Zuzanną Pactwą. Wiele wskazuje na to, że modelka i dzieci Bieniuka mają bardzo dobre relacje. Ostatnio jego córka wrzuciła zdjęcie z macochą, z gorącej Malagi. W komentarzach zawrzało! Internauci przesadzili?

Oliwia Bieniuk wrzuciła zdjęcie z macochą! Okropne komentarze ludzi

Oliwia Bieniuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowcych. Na swój Instagram wrzuciła ostatnio zdjęcie z macochą. W komentarzach pod zdjęciem zawrzało. Internauci bowiem zaczęli porównywać macochę do mamy Oliwii, mówiąc wprost, że drugiej takiej, jak jej mama nie ma.

- Szkoda, że tutaj nie ma twojej uroczej mamy Ani. Cudowną kobietą była. Nie ma takiej drugiej - napisała jedna z Internuatek.

Ludziom nie spodobał się ten komentarz i stanowczo zareagowali:

- Co za chory komentarz!? Zastanów się dziesięć razy, zanim coś odpiszesz - odpowiedział Internauta.

Zobacz poniższą galerię: Oliwia Bieniuk: Odsłania nagą pierś  

Oliwia Bieniuk o filmie „Ania”: To była spowiedź. Wiemy, co przed snem czytał jej tata
Listen on Spreaker.